0

Lithuania's Castles, Estates, Mansions

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 33,99 €
Kaina knygyne: 42,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lithuania's Castles, Estates, Mansions

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 27x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 228
  • ISBN ar kodas: 9789955736547

2020-10-31 33.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lithuania's Castles, Estates, Mansions" aprašymas

Pažintinė, reprezentacinė knyga-albumas "Lithuania's Castles, Estates, Mansions", supažindinantis su savitu Lietuvos kultūros ir istorijos paveldu, miestietiškąja ir aristokratiškąja architektūra, – pilimis, dvarais ir rūmais.

Įžangoje pateikiama istorinių žinių, apibūdinama pilių, rūmų ir dvarų istorija bei tipologija, pasakojama apie šių architektūros ir istorijos paminklų raidą. Albumo dalyje pateikiama viena ar kelios kiekvieno pristatomo objekto nuotraukos ir jo apibūdinimas. Tekstų autorė – dr. Rasa Butvilaitė, tęstinio mokslinių tyrimų bei leidybos projekto „Lietuvos dvarų sodybos: atlasas“ vadovė, daugelio publikacijų dvarų tema autorė. Svarbus leidinio komponentas yra nuotraukos, kurių autorius – didelę patirtį turintis kraštovaizdžio ir architektūros fotografas Raimondas Paknys. Buvo fotografuojama visa dvaro pastatų įvairovė, senųjų parkų likučiai. Stengtasi atskleisti konstrukcijos, faktūros, detalės grožį, per detalę parodyti pastato istoriją.

Daugelis pilių, rūmų, kai kurios dvarų sodybos tvarkomos ir prižiūrimos pavyzdingai, kitos sodybos, dažniausiai nutolusios nuo didmiesčių, nepastebėtos nyksta. Apie šį vertingą paveldo klodą visuomenė žino dar nepakankamai. Tad šiuo leidiniu siekiama priminti unikalų Lietuvos kultūros paveldą, sužadinti norą pažinti ir puoselėti dvarų sodybas ir dvarų kultūros vertybes, skatinti mintis apie jų apsaugą, atgaivinimą ir taip prisidėti prie šio palikimo išsaugojimo ir vertės atkūrimo.

Parašykite atsiliepimą apie "Lithuania's Castles, Estates, Mansions"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lithuania's Castles, Estates, Mansions, kurią skaitytojams dovanoja Rasa Butvilaitė , Raimondas Paknys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rasa Butvilaitė , Raimondas Paknys su knyga Lithuania's Castles, Estates, Mansions jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lithuania's Castles, Estates, Mansions patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rasa Butvilaitė , Raimondas Paknys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lithuania's Castles, Estates, Mansions palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lithuania's Castles, Estates, Mansions" perkama kartu