0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 6,19 €*
Sutaupote: 1.20 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mūsų pelėdos


2021-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mūsų pelėdos " aprašymas

Vaikams skirtoje knygutėje "Mūsų pelėdos" sužinosite apie paslaptingą pelėdų gyvenimo būdą, taip pat galėsite susipažinti su visomis 13 Lietuvoje aptinkamų jų rūšių bei išmaniųjų telefonų pagalba išgirsti jų balsus. O perskaičius knygutę "Mūsų pelėdos" – pasitikrinti gautas žinias sprendžiant užduotėles.Parašykite atsiliepimą apie "Mūsų pelėdos "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie paukščius

Inesa Oranskytė, Ingrida Meškinytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mūsų pelėdos , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mūsų pelėdos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mūsų pelėdos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mūsų pelėdos ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Inesa Oranskytė, Ingrida Meškinytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mūsų pelėdos " perkama kartu