NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Naujieji religiniai judėjimai Lietuvoje: tarp tradicijos ir kosminių religijų

Kaina: 41,99 €
Kaina su kodu: 37,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 41.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naujieji religiniai judėjimai Lietuvoje: tarp tradicijos ir kosminių religijų" aprašymas

Monografijos „Naujieji religiniai judėjimai Lietuvoje: tarp tradicijos ir kosminių religijų“ autorius Mindaugas Peleckis – religijos ir mitologijos tyrinėtojas, filosofijos doktorantas, Lietuvos rašytojų sąjungos ir Tarptautinės hiperpoliglotų asociacijos (The International Association of yperpolyglots, HYPIA) narys (g. 1975) religijos fenomenu domisi nuo paauglystės, o šios knygos medžiaga rinkta apie du dešimtmečius. Tai – ir kruopštus mokslinis darbas, ir žurnalisto praktika, kai pateikiamos ne tik knyginės, bet ir gyvos žinios. Knyga pirmąsyk Lietuvoje išsamiai pristato ir analizuoja naujojo religingumo fenomeną – naujuosius religinius judėjimus (NRJ), kurių spektras – nuo tradicinių iki kosminių.

Autorius laikosi nuomonės, kad žmonės turi būti informuoti apie tai, kuo iš tikrųjų tiki kiekvienas NRJ, nes dažnai NRJ fasadai skiriasi nuo jų vidaus. Būtent todėl čia rasime ir pagrindines maldas, tikėjimo išpažinimus, ir NRJ istoriją, ir pokalbius su jų atstovais. Naujasis religingumas – itin svarbus fenomenas ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje, kuri yra globaliojo universumo dalis. Autorius nieko nesmerkia ir neaukština, juolab negąsdina, o tiesiog informuoja: tolesnis pasirinkimas – kiekvieno iš mūsų.

Knyga „Naujieji religiniai judėjimai Lietuvoje: tarp tradicijos ir kosminių religijų“ skirta plačiajam skaitytojų ratui: joje ne tik analizuojamos NRJ atsiradimo priežastys, kalbama apie NRJ ir netradicinės pasaulėvokos santykį su Tradicija (nuoseklia tradicine religine ir filosofine mintimi), bet ir pateikiama išsami informacinė panorama – aprašoma apie 100 religinių ir pseudoreliginių krypčių.

Autorius viliasi, kad ši knyga ne tik numalšins smalsumą, bet ir padės susigaudyti NRJ labirintuose ieškantiems tikėjimo, Dievo, atsakymų į amžinus klausimus. Dar viena leidinio funkcija – apsaugoti žmones nuo postmoderniajame pasaulyje plintančių tikėjimų, kurie gali daryti destruktyvią įtaką asmenybei, žmogaus ir visuomenės fizinei bei psichinei sveikatai.

Biblinė frazė „po saule nėra nieko nauja!“ – tarsi šios knygos motto, parodantis naujojo religingumo spindesį ir skurdą.


  • Autorius: Mindaugas Peleckis
  • Leidėjas: Saulės titnagas
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098207200

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Naujieji religiniai judėjimai Lietuvoje: tarp tradicijos ir kosminių religijų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Mindaugas Peleckis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Naujieji religiniai judėjimai Lietuvoje: tarp tradicijos ir kosminių religijų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Naujieji religiniai judėjimai Lietuvoje: tarp tradicijos ir kosminių religijų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Naujieji religiniai judėjimai Lietuvoje: tarp tradicijos ir kosminių religijų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Naujieji religiniai judėjimai Lietuvoje: tarp tradicijos ir kosminių religijų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mindaugas Peleckis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujieji religiniai judėjimai Lietuvoje: tarp tradicijos ir kosminių religijų" perkama kartu