0

Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786094500015

2021-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme" aprašymas

Būti krikščionimi. Šiais laikais, kaip ir visada, tai skausminga ir džiugu, pakilu ir drovu. Tačiau vienas dalykas yra kitoks – šiandien tai jau nėra savaime aiškus dalykas.

Kodėl esu krikščionis?
Ką reiškia, kad esu krikščionis?
Galiausiai – ko iš manęs laukia Dievas ir gali tikėtis žmonės, jei esu įtikėjęs Kristų?

Atsakymų daug. Juk nuo protestantiškosios Reformos laikų „kas yra krikščionio pašaukimas“ vis iš naujo klausė įvairių bažnytinių bendrijų teologai, dvasiniai mokytojai ir vadovai. Profesoriaus Romualdo Dulskio knygoje "Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme" telkiami ir sisteminami jų apmąstymai – istorinis akiratis siekia nuo Martino Lutherio iki Taizé bendruomenės.

Tačiau ši knyga "Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme" nėra vien istorinių nuomonių rinkinys. Tai liudijimas apie gyvo, išpažįstamo kitų konfesijų tikėjimo prasmę iš savojo – katalikų – tikėjimo ir teologinio mąstymo perspektyvos. Skirtingos pašaukimo vizijos čia pristatomos ne kaip kėsinimasis į amžiną ir saugią tradiciją, bet kaip iššūkiai giliau suvokti savąjį tikėjimą ir visus krikščionis vienijančią viltį.


Parašykite atsiliepimą apie "Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos studijos

Romualdas Dulskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Dulskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme" perkama kartu