0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -61%
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 21,29 €*
Sutaupote: 12.80 € (61%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-31 haris haleris

Puiki knyga, tik pilna vertimo ir gramatikos klaidų.

Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas


2021-04-30 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas" aprašymas

Antrąją XX a. pusę žymi ginklavimosi varžybos tarp dviejų galingiausių to meto valstybių. JAV ir Sovietų Sąjunga tuo metu balansavo ant branduolinio konflikto slenksčio. „Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas“ – knyga, kurioje prabyla žmonės sustabdę nesuvaldomas lėkimas bedugnės link. Tie, kurie bandė sulėtinti ginklavimosi varžybas, o vėliau – apsaugoti pavojingus atominių ir biologinių ginklų arsenalus po SSRS žlugimo. Tačiau skaitant kyla klausimas – ar Šaltasis karas tikrai baigėsi?


Knygoje David E. Hoffman pažvelgia į paskutinį epochos dešimtmetį abiejose valstybėse priešininkėse. Per keturis dešimtmečius ginklavimosi mastai sukūrė tiek ginklų, kad jų galia milijonus kartų viršijo Hirošimos sprogimų galią. Neatsargus žingsnis ir branduolinių ginklų panaudojimas būtų sunaikinęs planetą. O juk šalia atominių galvučių būta cheminių ir biologinių ginklų. Pasitelkdamas interviu, nepublikuotus ir netgi įslaptintus archyvinius šaltinius, autorius kuria intriguojantį pasakojimą, kaip prezidentai, jų patarėjai, mokslininkai, kariškiai ir šnipai stengėsi išvengti konflikto. Jis neišvengiamai būtų buvęs pražūtingas visam pasauliui.


Įtemptame „Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas“ pasakojime – analitinis žvilgsnis į JAV ir Sovietų Sąjungą. Skaitytojas galės susipažinti su šių šalių ginklavimosi programų idėjomis ar sudalyvauti slaptuose sovietų pasitarimuose, kur planuojami nauji ginklai. David E. Hoffman atskleis, kas ta paslaptingoji „Negyvėlio ranka“, kuri turėjo būti panaudota, jei sovietų lyderiai būtų pašalinti.


Žlugus Sovietų Sąjungai, didžiuliai ginklų arsenalai buvo apleisti, o mokslininkai neteko darbo. Ką darė JAV, siekdamos, kad šie masinio naikinimo ginklai nepatektų į teroristinių organizacijų ir diktatūrų rankas? Ką darė Gorbačiovas, Reiganas ir gausybė jiems dirbusių šnipų, mokslininkų bei kariškių, kad užkirstų kelią pasaulinio masto tragedijai?


David E. Hoffman – amerikiečių žurnalistas, vienas iš Washington Post redaktorių. Šioje žiniasklaidos priemonėje jis pradėjo dirbti 1982 m. Jo užduotis buvo rašyti apie Ronaldo Reagano prezidentinę kampaniją. Vėliau, pirmaisiais George’o Busho jaunesniojo vadovavimo metais, jam teko dirbti žurnalistu Baltuosiuose Rūmuose . Šešis metus praleido Maskvoje, kur vadovavo Rusijoje leidžiamam leidiniui. 2002 m.pasirodė jo pirmoji knyga „The Oligarchs. Wealth and Power in the New Russia“. Už 2010 m. pasirodžiusią „Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas“ autorius apdovanotas prestižine Pulitzerio premija.

Iš anglų kalbos vertė Dangirutė Giedraitytė

  • Autorius: David E. Hoffman
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 536
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955266402

2020-01-31

Puiki knyga, tik pilna vertimo ir gramatikos klaidų.

Parašykite atsiliepimą apie "Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politikos knygos

David E. Hoffman parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David E. Hoffman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Negyvėlio ranka. Šaltojo karo ginklavimosi varžybos ir pavojingas jų palikimas" perkama kartu