0

Nemezidė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nemezidė

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9789955237495

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nemezidė" aprašymas
Viename Oslo banke kaukėtas plėšikas įremia šautuvą banko darbuotojai į galvą ir liepia skaičiuoti iki dvidešimt penkių. Pinigai į krepšį sukrauti, tačiau keliomis sekundėmis per vėlai - darbuotoja nužudoma, o du milijonai Norvegijos kronų dingsta be pėdsakų. Žiaurūs bankų plėšimai tęsiasi...
Ryte, po audringo vakaro su buvusia mergina Ana Betsen, detektyvas Haris Hūlė pabunda kamuojamas pagirių ir neatsimena, kas įvyko per pastarąsias keliolika valandų. Negana to, tą pačią dieną Ana randama negyva savo miegamajame - įtariama, kad tai savižudybė.
Detektyvas Hūlė, patyliukais nagrinėdamas Anos mirties aplinkybes, bankų plėšimo byloje atranda giją, vedančią į kalėjimą, kur bausmę atlieka vienas žinomiausių Norvegijos bankų plėšikų. Kuo labiau detektyvas gilinasi, tuo aiškiau mato, kad Anos mirtis kažkaip susijusi su įžūliais bankų plėšimais.

Kaip jau įprasta, Nesbø nesiliauja stebinęs stipraus siužeto kriminaliniais romanais. Vos tik užčiuopęs siūlo galą, skaitytojas paklaidinamas meistriškai sukurtame įvykių labirinte.

"Šioje istorijoje apie kerštą apstu siužeto vingių, tačiau drauge ji pakankamai žmogiška, kad neatitrūktų nuo žemės. Šedevras."
Time Out

"Dauguma rašytojų moka sukelti skaitytojui šiurpuliukus. Jo Nesbø - vienas iš nedaugelio, kurį skaitant oda šiurpsta nuolat."
Linwood Barclay

Policijos inspektorius Haris Hūlė skaitytojams jau pažįstamas iš šių leidyklos "Baltos lankos" išleistų kriminalinių romanų: "Raudongurklė" (norvegų k. pasirodė 2000 m.), "Gelbėtojas" (norvegų k. pasirodė 2005 m.), "Sniego Senis" (norvegų k. pasirodė 2007 m.).

Jo Nesbo (Ju Nesbio, gim. 1960) - vienas geriausių šių laikų kriminalinių romanų rašytojų pasaulyje. Jis sulaukė milžiniško pasisekimo ne tik gimtojoje Norvegijoje, bet ir daugelyje užsienio šalių. Autorius apdovanotas gausybe literatūros premijų, tarp jų "Stikliniu raktu", "Riverton", Norvegijos knygų klubo premija, "Bookseller" prizu, Danijos detektyvų rašytojų akademijos premija, Suomijos detektyvų rašytojų akademijos premija. Jo knygos ne kartą buvo patekusios į tarptautinių bestselerių sąrašus.

Vertė Rūta Suchodolskytė

Parašykite atsiliepimą apie "Nemezidė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nemezidė, kurią skaitytojams dovanoja Jo Nesbo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jo Nesbo su knyga Nemezidė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nemezidė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jo Nesbo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nemezidė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nemezidė" perkama kartu