Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Niekada nepamiršime. Baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas

Sudarė: Piotras Runecas
Kaina: 4,29 €
Kaina su kodu: 3,86 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 4.29 InStock
Į krepšelį 3,86 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Niekada nepamiršime. Baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas" aprašymas

Ši knyga „Niekada nepamiršime. Baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas“ yra istorinės dokumentikos žanro.

Sudaryta iš 43 baltarusių vaikų pasakojimų apie II pasaulinį karą. Pirmą kartą išleista 1948 m. Knygos pasakojimus drauge su studentais rinko ir redagavo baltarusių rašytojas Piotras Runecas ir Janka Mavras.

Knygoje „Niekada nepamiršime. Baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas“ pasakojama, kaip II pasaulinio karo metu naciai degino Baltarusijos kaimus kartu su gyvais žmonėmis, perteikiamos vaikų patirtys užkariautose teritorijose.

Ką jaučia mergaitė, jau slysdama grindimis į žmonių deginimo krosnį, bet paskutinę akimirką išgelbėta? Ką jauti, kai per dieną konclageryje gauni tik riekutę duonos, nori nunešti ją sergančiai mamai, bet užsimiršusi suvalgai?

Sunkios Stalino letenos prispausta Baltarusija pateko į antrą nelaimių bangą Hitlerio siekį „išvalyti“ šią teritoriją nuo žmonių ir paruošti ją apgyvendinti išrinktajai rasei. Kaip tai vyko, atskleidžia vaikai, kurių balsas taip retai girdimas pasakojimuose apie karą tarp šūvių ir sprogimų.

Knygoje „Niekada nepamiršime. Baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas“ aprašomi žiaurūs vaizdai, todėl nerekomenduojame jos skaityti jaunesniems nei dvylikos metų vaikams, nėštukėms ir jautrių nervų skaitytojams.


  • Autorius: Piotras Runecas
  • Leidėjas: Atvira
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099604503
  • Vertėjas: Rasa Akstinienė
  • Iš kokios kalbos versta: baltarusių

Parašykite atsiliepimą apie "Niekada nepamiršime. Baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Piotras Runecas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Niekada nepamiršime. Baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Niekada nepamiršime. Baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Niekada nepamiršime. Baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Niekada nepamiršime. Baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Piotras Runecas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Niekada nepamiršime. Baltarusių vaikų prisiminimai apie Didžiojo Tėvynės karo dienas" perkama kartu