NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Nuo idėjos iki daikto: dizainas, projektavimo metodika

Kaina: 8,81 €
Kaina su kodu: 7,93 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 8.813 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuo idėjos iki daikto: dizainas, projektavimo metodika" aprašymas

Knygoje aptariama dizaino - kūrybos ir mokymo - metodika, akcentuojant idėjos, kaip projektavimo atspirties taško, svarbą dizainerio darbe.
Tai pirmas Lietuvoje tokio pobūdžio vadovėlis, skirtas dizaino, interjero dizaino ir architektūros specialybių studentams. Jis taip pat pravers visiems, kas domisi daiktų ir interjero projektavimu. Leidinys gausiai ilisutruotas daugiausia paties autoriaus vadovautų studentų darbais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuo idėjos iki daikto: dizainas, projektavimo metodika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dailės knygos

Vytautas Kibildis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuo idėjos iki daikto: dizainas, projektavimo metodika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuo idėjos iki daikto: dizainas, projektavimo metodika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuo idėjos iki daikto: dizainas, projektavimo metodika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuo idėjos iki daikto: dizainas, projektavimo metodika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Kibildis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuo idėjos iki daikto: dizainas, projektavimo metodika" perkama kartu