0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Padėkime mikčiojančiam vaikui

  • Nuolaida knygai -65%
Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 10,38 €*
Sutaupote: 6.69 € (65%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Padėkime mikčiojančiam vaikui


2021-06-30 3.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Padėkime mikčiojančiam vaikui" aprašymas

Knygos "Padėkime mikčiojančiam vaikui" tikslas - pasidalyti savo ilgamete pedagogo patirtimi, pateikti kai kurias rekomendacijas darbui su mikčiojančiais mokyklinio amžiaus vaikais.

Mikčiojimas - tai sunkus ir varginantis sklandaus kalbejimo sutrikimas, kuriam būdingas garsų, skiemenų arba žodžių kartojimas, kartais tylos pauzės, garsų tęsimas, trikdantis ritminga kalba.
Knygelėje "Padėkime mikčiojančiam vaikui" esantys pratimai skirti ne vien vaiko ar asmens, kurį vargina mikčiojimas, kalbos ritmo lavinimui, bet ir pasitikejimo savimi ugdymui.


  • Autorius: Nijolė Žutautienė
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 108
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094540912

Parašykite atsiliepimą apie "Padėkime mikčiojančiam vaikui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pediatrijos knygos

Nijolė Žutautienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Padėkime mikčiojančiam vaikui, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Padėkime mikčiojančiam vaikui aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Padėkime mikčiojančiam vaikui už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Padėkime mikčiojančiam vaikui? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Žutautienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Padėkime mikčiojančiam vaikui" perkama kartu