Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pakalbėkime angliškai apie maistą…

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,45 €
Kaina su kodu: 8,50 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-26 Mykolas

Puiki knyga. Yra kryžiažodžiai, labirintai , pratimai , raidžių labirintai. teminiai žodžiai apie maistą, gramatika, keliaujantiems į užsienį , pravers apie maistą.
Anglų egzaminui tinkami knyga.


2024-04-30 9.447 InStock
Į krepšelį 8,50 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Pakalbėkime angliškai apie maistą…" aprašymas

Mokymosi priemonė "Pakalbėkime angliškai apie maistą…" skirta visiems, norintiems savarankiškai mokytis anglų kalbos. Didelis dėmesys skiriamas žodžiams, kurie dažniausiai sutinkami anglų šnekamojoje kalboje.

Savarankiško darbo pasitikrinimui rasite atsakymus.Kiti taip pat domėjosi


2020-05-26

Puiki knyga. Yra kryžiažodžiai, labirintai , pratimai , raidžių labirintai. teminiai žodžiai apie maistą, gramatika, keliaujantiems į užsienį , pravers apie maistą.
Anglų egzaminui tinkami knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Pakalbėkime angliškai apie maistą…"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Anglų kalbos ir gramatikos knygos

Sigutė Grigaliūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pakalbėkime angliškai apie maistą…", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pakalbėkime angliškai apie maistą…" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pakalbėkime angliškai apie maistą…" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pakalbėkime angliškai apie maistą…"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sigutė Grigaliūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pakalbėkime angliškai apie maistą…" perkama kartu