Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pakalbinti stebuklai. Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės

Kaina: 17,30 €
Kaina su kodu: 15,57 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 17.302 InStock
Į krepšelį 15,57 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Pakalbinti stebuklai. Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės " aprašymas

Gamtos tyrinėtojas ir aplinkosaugininkas Selemonas Paltanavičius parašė daugiau nei aštuoniasdešimt knygų apie Lietuvos gyvūnus ir gamtą. Vienos jų kviečia mažuosius skaitytojus susipažinti su mus supančiu pasauliu, kitos yra skirtos mokslo populiarinimui. „Pakalbinti stebuklai: Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės“ – padės pamatyti neįprastus, tačiau visai šalia slypinčius mūsų unikalios gamtos stebuklus.

Ne vienas lietuvis atostogauti veržiasi į kitas šalis. Daugelis galvoja, kad Lietuvoje nėra ką veikti, nes ji neturi didingų kalnų, mėlynų jūrų, įspūdingų kanjonų. Visgi, pripažinkime, kad užsieniečiai žavisi mūsų šalimi ir jiems ši atrodo nepaprasta. Taigi, apsižvalgę atidžiau pamatysime, kad sava gamta yra vis dar neištyrinėta, o joje slypi daugybė paslapčių, kurios gali nustebinti net visko mačiusius pasaulio keliautojus.

Autorius teigia, kad iš tiesų gamtoje stebuklų nebūna. Žmonėms įprasta taip vadinti dalykus, kurių jie nesupranta arba ypatingai žavisi. Ir Lietuvoje tikrai yra vietų ar gamtos reiškinių, kurie gali sukelti tą susižavėjimą ir priversti sušukti „Stebuklas!“

Knyga „Pakalbinti stebuklai: Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės – skirta visiems žmonėms, kurie yra pasirengę ieškoti, atrasti, vėl sugrįžti į gamtą, prisiliesti prie jos siūlomų dovanų, atidžiau pažvelgti į tai, ką turime visai šalia pat.

Selemonas Paltanavičius į leidinį įtraukė įvairių įdomių faktų. Autorius dalijasi kaip per visą istoriją kito tam tikrų dalykų suvokimas, pavyzdžiui, kaip į žalčius žmonės žiūrėdavo senovėje ir koks požiūris vyrauja šiomis dienomis. Rašytojas skaitytojus pakvies apsilankyti Žuvinto take, kuriame girdisi didžiųjų baublių baubimas ir kitų nendrynų paukščių balsai, taip pat vilios užsukti į Kuršių Neriją, ar pasižvalgyti po gražiausias Lietuvos girias. Autorius pasakoja apie lietuviškas gydančias žoleles, tik mūsų kraštams būdingus gyvūnus, aptaria įvairiausius lietuviškus mitus bei padavimus susijusius su žvėrimis ar istorinėmis vietomis.

„Pakalbinti stebuklai: Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės – paskatins keliauti po Lietuvą, atidžiai dairytis, mokytis bei atrasti.

Selemonas Paltanavičius – gamtininkas, fotografas, rašytojas, aplinkosaugininkas. Autorius nuolat rašo įvairius su gamta, jos pažinimu bei saugojimu susijusius straipsnius, duoda interviu radijo laidoms. Rašytojo knygos apie gyvūnus bei gamtą yra mylimos tiek vaikų, tiek suaugusiųjų.

TURINYS

Drevėse dūzgiančios bitės io
Žalčiai senovėje ir dabar 22
Gyvename baltojo gandro žemėje 30
Gintarinio miško palikimas 40
Kur čia gyvena mamutai? 48
Ir akmenėlis turi širdį 62
Žuvintas — rezervatas paukščių take 72
Lietava, žinanti Lietuvos vardą 82
Žolynai visiems ir nuo visko 88
Gyvūnai, sukurti Lietuvoje 102
Neik, vaikeli, balon 112
Ventės ragas — paukščių Meka 126
Senovę menantys vėžliai 138
Mitai apie gyvūnus 146
Daina vilkui, sutartinė stintai 156
Sugrįžti j Kuršių neriją 166
Nuo dvasių buveinių iki... malkų 182
Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pakalbinti stebuklai. Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos gamtos knygos

Selemonas Paltanavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pakalbinti stebuklai. Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pakalbinti stebuklai. Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pakalbinti stebuklai. Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pakalbinti stebuklai. Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Selemonas Paltanavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pakalbinti stebuklai. Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės " perkama kartu