Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pažink kalbos dalis

4.8
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,38 €
Kaina su kodu: 5,74 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-06 Joana

Labai pravartus dalykas, ypač kai reikia padėti vaikams namuose. toks rinkinukas, padeda prisiminti.


2024-04-30 6.379 InStock
Į krepšelį 5,74 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Pažink kalbos dalis" aprašymas

Mokomoji pedagogės Lionės Lapinskienės parengta priemonė „Pažink kalbos dalis“ yra gana nedidelės apimties. Tačiau puslapių skaičius šiuo atveju nusako tik kompaktišką dydį, nes pateikiama medžiaga yra ypač išsami ir puikiai susisteminta.

Knygelė „Pažink kalbos dalis“ padės pasikartoti esmines lietuvių kalbos gramatikos taisykles. Leidinyje lentelių formatu pateikiamos žinios apie mūsų kalbos dalis. Autorė Lionė Lapinskienė atkreipia dėmesį į šių dalių rašybos subtilybes ir savitumą.

Mokomoji priemonė rekomenduojama bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams, nes padės greitai ir paprastai įsisavinti taisykles ir pagerinti rašybos įgūdžius.

Lietuvių kalboje yra vienuolika dalių: daiktavardis, būdvardis, skaitvardis, įvardis, prieveiksmis, veiksmažodis, prielinksnis, jungtukas, dalelytė, jaustukas ir ištiktukas. Kai kurios jų yra kaitomos ir turi giminę, skaičių bei linksnį, taip pat nuosaką ar laipsnius. Kiti gi nekaitomi ir eina šalia linksnių ar naudojami savarankiškai.

Atrodo, kad su daiktavardžiais ar būdvardžiais viskas aišku, tačiau ar žinote, kuo ištiktukas skiriasi nuo jaustuko ir kas yra dalelytė? Iš pirmo žvilgsnio perprasti visus niuansus gali tapti keblu, tačiau Lionė Lapinskienė medžiagą pateikia taip, kad ja būtų patogu naudotis. Visada greitai rasite reikiamą informaciją ir perprasite svarbiausią esmę.

„Pažink kalbos dalis“ padės pasiruošti rašiniams, diktantams ir brandos egzaminams. Pasikartoti medžiagą pravers ne tik mokiniams, bet ir studentams.

Lionė Lapinskienė (g. 1958 m.) – pedagogė, autorė. Užaugusi Lazdijų rajone moteris Vilniaus universitete studijavo žurnalistiką, vėliau baigė lietuvių kalbos ir literatūros studijas. Lionė Lapinskienė jau kelis dešimtmečius dirba mokytoja Panevėžyje. Ji sudarė ir išleido daugybę mokomųjų knygų ir kitų priemonių. Taip pat parengė apie šimtą mokslinių ir metodinių straipsnių. Autorė – G. Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laureatė.

Sudomino trumpas aprašymas? Kviečiame mokomojo žanro priemonę įsigyti internetu. Pirkti online rekomenduojame ir kitas knygas, kurių turime daug ir įvairių. Domina metodinė medžiaga, įdomių veikėjų gyvenimai, neįprasti siužetai ar motyvuojantis patarimai? Rasite visko! Išsirinkti visada padės skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos. Taip pat parengėme santraukas su aprašymais ir ištraukomis. Primename, kad geros knygos išpardavimų ir akcijų metu kainuoja pigiau!


  • Autorius: Lionė Lapinskienė
  • Leidėjas: Magilė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986956136

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-06

Labai pravartus dalykas, ypač kai reikia padėti vaikams namuose. toks rinkinukas, padeda prisiminti.

2021-08-10

Kaip ir kažkas rašė jau. vaikams mokantis nuotoliniu būdu, tokios "špargalkės" praverčia.

2021-07-20

Per šiuos karantinius mokslo metus, teko ir pačiai "sugrįžti" į mokyklą. Būt ir mokytoja ir korepetiore ir mokine

2021-06-25

labai padėjo pakartoti rašybą, bet galėtų būt kompaktiškesnio dydžio

Parašykite atsiliepimą apie "Pažink kalbos dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pratybos, vadovėliai ir pagalbiniai leidiniai 4 klasei


Dažnai su "Pažink kalbos dalis" perkama kartu