Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pažįstamas blogis. Apie nusikaltėlių žiaurumą ir žmogiškumą – teismo psichiatrės užrašai

Kaina: 17,95 €
Kaina su kodu: 12,57 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 17.953 InStock
Į krepšelį 12,57 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos „Pažįstamas blogis. Apie nusikaltėlių žiaurumą ir žmogiškumą – teismo psichiatrės užrašai“ aprašymas

„Sunday Times“, „New Statesman“ ir „Irish Times“ metų knyga
Prestižinės „Auksinio durklo“ premijos finalininkė už geriausią negrožinę kriminalinę knygą

„Tam tikrus dalykus, į kuriuos prašysiu pažvelgti, gali būti sunku išmesti iš galvos, bet iš patirties žinau, kad įžvalgos į svetimas patirtis mus perkeičia, be to, visada būsiu šalia jūsų, stengdamasi kančią paversti prasme.“

Serijinės žmogžudystės. Padegimas. Seksualinis smurtas. Kokie yra žmonės, įvykdę tokius žiaurus nusikaltimus? Kokios jų istorijos? Koks jausmas apima likus su jais vienumoje?

Dr. Gwen Adshead, viena įtakingiausių teismo psichiatrių ir psichoterapeučių Didžiojoje Britanijoje, daugiau nei trisdešimt metų konsultuoja nusikaltėlius kalėjimuose ir psichiatrijos ligoninėse. Kad ir kokius nusikaltimus yra įvykdę jos pacientai, G. Adshead bando padėti jiems pažinti save.

Kartu su bendraautore Eileen Horne šioje knygoje „Pažįstamas blogis. Apie nusikaltėlių žiaurumą ir žmogiškumą – teismo psichiatrės užrašai“ G. Adshead pasakoja apie vienuolika nusikaltėlių, spaudoje ir televizijoje pavadintų monstrais. Byla po bylos ji atskleidžia ne tik jų padarytus siaubingus nusikaltimus, bet ir tai, kokie sudėtingi ir pažeidžiami yra šie vyrai ir moterys. Nors jų gyvenimo istorijos nužymėtos žiaurumo ir nevilties, jose taip pat glūdi galimybė pasikeisti ir išgyti.

„Įtraukiantis, išmintingas ir nepriekaištingai aprašytas panirimas į blogio prigimtį. „Pažįstamas blogis“ primena mums, kad visi žmonės geba atsiduoti tiek tamsai, tiek šviesai.“
Christie Watson

Dr. Gwen Adshead (Gven Adshed, gim. 1960) – teismo psichiatrė ir psichoterapeutė, įgijusi ir medicinos teisės ir etikos magistro laipsnį. Taip pat yra viena Teismo psichiatrijos asociacijos įkūrėjų, vizituojanti profesorė Jeilio universitete JAV bei Gresham koledže Londone.

Eileen Horne (Eilyn Horn, gim. 1965) – amerikiečių rašytoja ir dramaturgė, ilgai dirbusi televizijos prodiusere Didžiojoje Britanijoje.


 • „Sunday Times“, „New Statesman“ ir „Irish Times“ metų knyga
 • „Auksinio durklo“ premijos finalininkė už geriausią negrožinę kriminalinę knygą

 • Pavadinimas originalo kalba: The Devil You Know: Stories of Human Cruelty and Compassion
 • Autorius: Gwen Adshead, Eileen Horne
 • Leidėjas: Baltos lankos
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 384
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094796333
 • Vertėjas: Daiva Repečkaitė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Pažįstamas blogis. Apie nusikaltėlių žiaurumą ir žmogiškumą – teismo psichiatrės užrašai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kita teisinė literatūra

Eileen Horne, Gwen Adshead pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Pažįstamas blogis. Apie nusikaltėlių žiaurumą ir žmogiškumą – teismo psichiatrės užrašai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Pažįstamas blogis. Apie nusikaltėlių žiaurumą ir žmogiškumą – teismo psichiatrės užrašai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Pažįstamas blogis. Apie nusikaltėlių žiaurumą ir žmogiškumą – teismo psichiatrės užrašai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Pažįstamas blogis. Apie nusikaltėlių žiaurumą ir žmogiškumą – teismo psichiatrės užrašai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eileen Horne, Gwen Adshead tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Pažįstamas blogis. Apie nusikaltėlių žiaurumą ir žmogiškumą – teismo psichiatrės užrašai“ perkama kartu