0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pirmoko abėcėlė (A4)

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 1,39 €*
Sutaupote: 0.40 € (29%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pirmoko abėcėlė (A4)" aprašymas

Dvipusė A4 dydžio lentelė, kurios vienoje pusėje - pirmoko abėcėlė, o kitoje – pirmoko tvarkaraštis, paveiksliukai spalvinimui bei liniuotė.

Abėcėlė yra raudonos arba žalios spalvos. Perkant spalvos pasirinkti galimybės nėra.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x29
  • ISBN ar kodas: 9789955921295

Parašykite atsiliepimą apie "Pirmoko abėcėlė (A4)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pirmoko abėcėlė (A4)", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Pirmoko abėcėlė (A4)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pirmoko abėcėlė (A4)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pirmoko abėcėlė (A4)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pirmoko abėcėlė (A4)" perkama kartu