0

KOMPLEKTAS. Užduočių knygelė priešmokyklinukams: Lietuvių kalbos + Pasaulio pažinimo + Matematikos

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,87 €*
Sutaupote: 0.88 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-10-14 Laura

Labai fainos knygutės, užduotėlių daug, įvairių. Vaiko dėmesį pritraukė :)

Informacija

KOMPLEKTAS. Užduočių knygelė priešmokyklinukams: Lietuvių kalbos + Pasaulio pažinimo + Matematikos

  • Leidėjas: Didakta
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS156

2020-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Užduočių knygelė priešmokyklinukams: Lietuvių kalbos + Pasaulio pažinimo + Matematikos" aprašymas

"Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams"

"Lietuvių kalbos užduočių knygelė priešmokyklinukams" skirta 5–7 metų vaikams, kurie rengiami eiti į mokyklą.

Knygelėje pateiktos užduotys padės pažinti raides, mokyti skaityti, lavinti foneminę klausą, ugdyti sakytinę kalbą. Įvairių figūrų, ornamentų piešimas, raidžių bei žodžių rašymas ir karpymas, paveikslėlių spalvinimas lavins vaikų smulkiąją motoriką.

"Pasaulio pažinimo užduočių knygelė priešmokyklinukams"

"Pasaulio pažinimo užduočių knygelė priešmokyklinukams" skirta 5–7 metų vaikams, kurie rengiami eiti į mokyklą.

Knygelėje pateiktos užduotys padės ugdyti pažinimo, komunikavimo ir socialinę kompetenciją. Vaikai pirmiausia skatinami kalbėti apie save, šeimą, draugus, augintinius. Atlikdami užduotis įgis pirminių žinių apie Lietuvos istoriją, kalendorines šventes, bus skatinami domėtis sveika gyvensena, ekologinėmis problemomis, gamtos reiškiniais, gyvūnais bei augalais. Sužinos, kaip reikia saugiai elgtis kelyje ir ką daryti ištikus pavojui.

Įvairių situacijų piešimas, paveikslėlių spalvinimas, karpymas bei klijavimas lavins vaikų smulkiąją motoriką.

"Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams"

"Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams" skirta 5–7 metų vaikams, kurie rengiami eiti į mokyklą.

Joje pateiktos užduotys padės pažinti skaičius nuo 1 iki 10, mokys suskaičiuoti, grupuoti daiktus po 2, 3, 4 ir t.t. Išmokys rašyti skaitmenis, supažindins su geometrinėmis figūromis, mokys jas pavadinti ir suskaičiuoti. Keletas užduočių supažindins vaikus su sudėtimi ir atimtimi, mokys palyginti daiktus: aukštas–žemas, ilgas–trumpas.

"Matematikos užduočių knygelėje priešmokyklinukams" yra užduočių, kuriose daiktus reikės nuspalvinti, iškirpti, priklijuoti – taip vaikas bus pratinamas naudotis įvairiomis rašymo priemonėmis, orientuotis popieriaus lape.2017-10-14

Labai fainos knygutės, užduotėlių daug, įvairių. Vaiko dėmesį pritraukė :)

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Užduočių knygelė priešmokyklinukams: Lietuvių kalbos + Pasaulio pažinimo + Matematikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Užduočių knygelė priešmokyklinukams: Lietuvių kalbos + Pasaulio pažinimo + Matematikos, kurį parašė Jovita Ponomariovienė. Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Užduočių knygelė priešmokyklinukams: Lietuvių kalbos + Pasaulio pažinimo + Matematikos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jovita Ponomariovienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Užduočių knygelė priešmokyklinukams: Lietuvių kalbos + Pasaulio pažinimo + Matematikos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Užduočių knygelė priešmokyklinukams: Lietuvių kalbos + Pasaulio pažinimo + Matematikos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Užduočių knygelė priešmokyklinukams: Lietuvių kalbos + Pasaulio pažinimo + Matematikos" perkama kartu