0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pramoninės komunikacijos

Kaina internetu: 14,29 €
Kaina knygyne: 16,69 €*
Sutaupote: 2.40 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pramoninės komunikacijos" aprašymas

Mokomoji knyga "Pramoninės komunikacijos" supažindina su pramoninių komunikacijų pagrindais. Plačiai aprašomi atviri komunikacijų tinklai: ASI, PROFIBUS ir PROFINET (Industrial Ethernet) ir kt., komunikacinės sistemos. Nagrinėjami pasyvūs ir aktyvūs tinklų komponentai, tinklų konfigūravimas STEP 7 paketo priemonėmis, pateikiama pavyzdžių.

Leidinys skirtas ne tik studentams, studijuojantiems šiuolaikines programuojamas valdymo ir komunikacijų sistemas, bet ir gamybininkams bei projektuotojams, dirbantiems technologinių procesų automatizavimo srityje ir turintiems žinių apie valdiklius ir jų programavimą pagrindus.Parašykite atsiliepimą apie "Pramoninės komunikacijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Komunikacijos, žiniasklaidos knygos

Algirdas Večkys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pramoninės komunikacijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pramoninės komunikacijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pramoninės komunikacijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pramoninės komunikacijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Večkys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pramoninės komunikacijos" perkama kartu