0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raidos psichologija. Integruotas požiūris

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2014-04-05 g

verta demesio


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 12.99 SoldOut

Knygos "Raidos psichologija. Integruotas požiūris" aprašymas

Knygoje "Raidos psichologija. Integruotas požiūris" - aptariama visa žmogaus raida – nuo gyvybės užsimezgimo iki gyvenimo pabaigos, atskiras raidos sritis (fizinę, pažintinę ir psichosocialinę) integruojant į vieną tarpusavyje susietą visumą. Tradiciškai raidos psichologija apima prenatalinės raidos, kūdikystės, vaikystės ir paauglystės amžių, tačiau šioje knygoje raidos analizė tęsiama aptariant jaunystės, suaugusio amžiaus ir senatvės laikotarpiais vykstančius pokyčius.

Ji parengta remiantis naujausiais moksliniais tyrimais, bet nepamirštami ir klasikiniais tapę ankstesnių metų atradimai bei teoriniai požiūriai į žmogaus raidą. Teorinės žinios paremiamos pavyzdžiais, padedančiais rasti tinkamiausius mokymo ir auklėjimo metodus ar įveikti kasdieniame gyvenime kylančius sunkumus tiek auklėjant, auginant vaikus, tiek įveikiant amžiaus krizes, tiek susiduriant su atskiriems amžiaus tarpsniams būdingais sunkumais ar iššūkiais.

Taigi ši knyga "Raidos psichologija. Integruotas požiūris" skirta tiek studijuojantiems žmogaus raidą, tiek praktikams, dirbantiems su įvairaus amžiaus žmonėmis, tiek tėvams bei visiems, siekiantiems geriau suprasti mūsų ar mūsų artimų žmonių gyvenimo pokyčius.


  • Autorius: Rita Žukauskienė
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 680
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986094302

2014-04-05

verta demesio

2012-06-01

gera knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Raidos psichologija. Integruotas požiūris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

Rita Žukauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Raidos psichologija. Integruotas požiūris", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Raidos psichologija. Integruotas požiūris" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Raidos psichologija. Integruotas požiūris" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Raidos psichologija. Integruotas požiūris"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rita Žukauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Raidos psichologija. Integruotas požiūris" perkama kartu