Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Rent-A-(Really shy)-Girlfriend, Vol. 2

Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį 11,69 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Rent-A-(Really shy)-Girlfriend, Vol. 2“ aprašymas

Sumi Sakurasawa labai drovi. Netgi tokie paprasti dalykai, kaip eiti su kuo nors valgyti spurgų ar kai į tave kreipiasi nepažįstamasis, kuris ką nors pametė, ją tarsi suparalyžiuoja. Ką daryti? Gal tapti „nuomojama mergina“ - užsidirbti pinigų, ir tuo pačiu išlavinti savo socialinius įgūdžius! Bet pasijusti geriau ir uždirbti daugiau, nebus taip paprasta… Dar blogiau, kad išsilaikytų, jai reikia penkių žvaigždučių įvertinimų, o tai reiškia, kad ji negali sutrikti ar išsigąsti per pasimatymą… Ar tai įmanoma?!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Rent-A-(Really shy)-Girlfriend, Vol. 2“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Rent-A-(Really shy)-Girlfriend, Vol. 2“, kurį pristato Reiji Miyajima. Siūlome ne tik išsamų „Rent-A-(Really shy)-Girlfriend, Vol. 2“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Reiji Miyajima. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Rent-A-(Really shy)-Girlfriend, Vol. 2“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Rent-A-(Really shy)-Girlfriend, Vol. 2“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Rent-A-(Really shy)-Girlfriend, Vol. 2“ perkama kartu