0

Rusų kalba per 30 dienų (su CD)

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 3.20 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Rusų kalba per 30 dienų (su CD)

  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 294
  • ISBN ar kodas: 9789986094340

2020-10-31 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rusų kalba per 30 dienų (su CD)" aprašymas

Įdomus ir lengvai išmokstamas rusų kalbos kursas. 30 pamokų kasdienio gyvenimo ir darbo temomis. Pažintis su šalimi. Tekstai rusų kalba, trumpa ir aiški gramatika, įvairūs pratimai ir trumpi žodynėliai. Pratimų atsakymai. Testai. Pateikiamas kompaktinis diskas su mokomąja medžiaga.

Parašykite atsiliepimą apie "Rusų kalba per 30 dienų (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rusų kalba ir gramatika

Natalia Hood ir Antje Razuev parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Rusų kalba per 30 dienų (su CD), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Rusų kalba per 30 dienų (su CD) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Rusų kalba per 30 dienų (su CD) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Rusų kalba per 30 dienų (su CD)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Natalia Hood ir Antje Razuev tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Rusų kalba per 30 dienų (su CD)" perkama kartu