Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šančiai prieš 100 metų ir šiandien

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Knygą turime sandėlyje

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 28.88 SoldOut

Knygos „Šančiai prieš 100 metų ir šiandien“ aprašymas

Sauliaus Kvietkos nuotraukų knyga „Šančiai prieš 100 metų ir šiandien“ kviečia skaitytojus į neįprastą kelionę per laiką ir erdvę. Šios knygos lapuose susilieja praeitis ir dabartis, leisdama mums tyrinėti Šančius iš nepaprasto rakurso. Tai yra puikus būdas pamatyti, kaip tam tikrų vietų, objektų pokyčiai per šimtmečius paveikė šį Kauno miesto priemiestį.


  • Autorius: Saulius Kvietka
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 25x18, kieti vrišeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090803486

Parašykite atsiliepimą apie „Šančiai prieš 100 metų ir šiandien“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fotografijos knygos

Saulius Kvietka pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Šančiai prieš 100 metų ir šiandien“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Šančiai prieš 100 metų ir šiandien“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Šančiai prieš 100 metų ir šiandien“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Šančiai prieš 100 metų ir šiandien“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulius Kvietka tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Šančiai prieš 100 metų ir šiandien“ perkama kartu