⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Santuokos sąlygos ir jų vykdymas

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2008-04-03 To \"jis\"

Tikriausiai per egza pas Kudinaviciute pasimovei.


2023-02-28 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas" aprašymas

Atsižvelgiant į socialines, ekonomines ir politines permainas bei tai, kad daugelyje valstybių santuokos ir šeimos sąvokos faktiškai susiliejo, keičiasi šeimos formos, vis dėlto santuoka kuriamą šeimą galima laikyti pragmatiškiausiu, plačiausiai tarptautinės bendrijos mastu pripažįstamu ir saugomu šeimos santykių kūrimo modeliu.
Knygoje kompleksiškai analizuojamos santuokos sudarymo instituto teorinės ir praktinio įgyvendinimo problemos, atskleidžiamos prioritetinės šeimos teisinių santykių kūrimo formos, atitinkančios tarptautinės teisės aktus bei Europos žmogaus teisių teismo formuojamą praktiką, kartu pateikiami pasiūlymai, kaip mažinti šeimos deinstitucionalizaciją. Autorė formuluoja nuostatas, kaip optimizuoti materialinių ir procedūrinių santuokos sudarymo sąlygų bei draudimų reglamentavimą, t. y. papildyti, pakeisti ar panaikinti galiojančias teisės normas, neatitinkančias šeimos teisinių santykių kūrimo tikslų, poreikių, apsunkinančias jų racionalų funkcionavimą, sudarančias prielaidas jas neadekvačiai interpretuoti.
Monografija skiriama teisininkams, sociologams, studentams, taip pat visiems, kas domisi šeimos teisės problemomis.


  • Autorius: Inga Kudinavičiūtė
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978-9955-616-37-5

Kiti taip pat domėjosi


2008-04-03

Tikriausiai per egza pas Kudinaviciute pasimovei.

2008-04-03

Puiki knyga, puiki analitika. Sėkmės autorei mokslinėje ir kūrybinėje veikloje!

2008-03-18

Tragiska knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas", Inga Kudinavičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Inga Kudinavičiūtė su knyga "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Inga Kudinavičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas" perkama kartu