NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Santuokos sąlygos ir jų vykdymas

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,99 €
Kaina su kodu: 7,19 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2008-04-03 To \"jis\"

Tikriausiai per egza pas Kudinaviciute pasimovei.


2024-02-29 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas" aprašymas

Atsižvelgiant į socialines, ekonomines ir politines permainas bei tai, kad daugelyje valstybių santuokos ir šeimos sąvokos faktiškai susiliejo, keičiasi šeimos formos, vis dėlto santuoka kuriamą šeimą galima laikyti pragmatiškiausiu, plačiausiai tarptautinės bendrijos mastu pripažįstamu ir saugomu šeimos santykių kūrimo modeliu.
Knygoje kompleksiškai analizuojamos santuokos sudarymo instituto teorinės ir praktinio įgyvendinimo problemos, atskleidžiamos prioritetinės šeimos teisinių santykių kūrimo formos, atitinkančios tarptautinės teisės aktus bei Europos žmogaus teisių teismo formuojamą praktiką, kartu pateikiami pasiūlymai, kaip mažinti šeimos deinstitucionalizaciją. Autorė formuluoja nuostatas, kaip optimizuoti materialinių ir procedūrinių santuokos sudarymo sąlygų bei draudimų reglamentavimą, t. y. papildyti, pakeisti ar panaikinti galiojančias teisės normas, neatitinkančias šeimos teisinių santykių kūrimo tikslų, poreikių, apsunkinančias jų racionalų funkcionavimą, sudarančias prielaidas jas neadekvačiai interpretuoti.
Monografija skiriama teisininkams, sociologams, studentams, taip pat visiems, kas domisi šeimos teisės problemomis.


  • Autorius: Inga Kudinavičiūtė
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955616375

Kiti taip pat domėjosi


2008-04-03

Tikriausiai per egza pas Kudinaviciute pasimovei.

2008-04-03

Puiki knyga, puiki analitika. Sėkmės autorei mokslinėje ir kūrybinėje veikloje!

2008-03-18

Tragiska knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Civilinės teisės knygos

Inga Kudinavičiūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Inga Kudinavičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Santuokos sąlygos ir jų vykdymas" perkama kartu