NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Šeimos sambūris

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2014-10-16 mora

airiškai tamsoka knyga


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 1.99 SoldOut

Knygos "Šeimos sambūris" aprašymas

"Gyvenime mums duota vos keletą kartų patirti tikrą meilę. Norėčiau pasakyti ir savo dukroms: kiekvienas įsimylėjimas be galo svarbus, net jei jums tik devyniolika. Ypač, kai jums tik devyniolika. Jeigu sulaukus devyniolikos mylimiems žmonėms suskaičiuoti pakanka vienos rankos pirštų, po keturiasdešimties tikrai nebeprireiks kitos rankos pirštų. Gyvenimo mums duota patirti tikrą meilę vos keletą kartų, ir visus tuos žmones pamilstame visam laikui".

"Šeimos sambūris" - tai romanas apie meilę ir nusivylimą, apie prieštaringą aistrą, nežabotą geismą ir tai, kaip likimas yra įrašomas ne žvaigždėse, bet kūne...

"Visos didelės šeimos vienodos. Kartais matau jas vakarėliuose ar aludėse, mes apsiskelbiame, tada jau imame sielvartauti: Bilis Bostone, o Džimis Džo Joburge, laikosi gerai - pirmiausia mirusieji, tada pradingėliai, paskiausiai išprotėję.
Visada būna girtuoklis. Visada būna koks nors, prievartautas dar vaikas. Visada būna toks, kuriam neįtikėtinai sekasi, turi kelis namus skirtingose šalyse, ir kad nors į vieną jų kada ką būtų pakvietęs. Būna paslaptinga sesuo. Einama maždaug tokiomis kryptimis, žinoma, kaip kryptys, jos ir kinta. Nes mūsų šeimos apima viską ir vėlai vakare viskas darosi prasminga. Gailimės savo motinų, su kuo jos turėjo taikstytis lovoje ir virtuvėje, mes neapkenčiame jų ir dieviname, tačiau verkiame dėl jų visada - mažų mažiausiai taip darau aš..."

Enė Enrait (Anne Enright, g. 1962) - airių rašytoja, esė, apsakymų, publicistikos knygų ir keturių romanų autorė. 2007 metais knyga „The Gathering" („Šeimos sambūris") buvo apdovanota Man Booker Prize premija.

Iš anglų kalbos vertė Jurga Grunskienė, Vaida Keleras, Rima Rutkūnaitė


  • 2007 metų Bukerio premija


Kiti taip pat domėjosi


2014-10-16

airiškai tamsoka knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Šeimos sambūris"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šeimos sambūris", Anne Enright. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Anne Enright su knyga "Šeimos sambūris" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šeimos sambūris" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anne Enright. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šeimos sambūris" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šeimos sambūris" perkama kartu