TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Atpirkimo krioklys

Kaina: 3,39 €
Kaina su kodu: 2,37 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atpirkimo krioklys" aprašymas

"Atpirkimo krioklys" - anot kritikų, vienas geriausių rašytojo kūrinių - yra romano "Jūros žvaigždė" tęsinys, trečioji serijos "Šiuolaikinis Europos romanas" O'Konoro knyga.

Romane atsiskleidžia nepaprastas autoriaus išradingumas kuriant intriguojantį ir pinklų siužetą. Jam būdinga kinematografiška netikėtų rakursų kaita, savitas vaizdų montavimas, daugiasluoksnė reikšmių ir prasmių struktūra.

1865-ieji. JAV pilietinio karo pabaiga. Prieš aštuoniolika metų laivas "Jūros žvaigždė" prisišvartavo Niujorko uoste. Tuo laivu atplaukusių keleivių duktė keliauja per nusiaubtą Ameriką ieškodama savo jaunesniojo brolio, kuris, kaip daugybė kitų to meto berniukų, buvo įtrauktas į pilietinio karo sūkurį.
Jos kelionė bus reikšminga daugeliui, regis, visiškai tarpusavyje nesusijusių žmonių. Įsimylėjusiam kartografui, gražuolei poetei, maištininkui banditui, buvusiai vergei, pabėgėliui berniukui ir ūmaus būdo revoliucionieriui Džeimsui O'Kifui, vadovavusiam airių imigrantų būriui Sąjungos kariuomenėje, vėliau paskirtam laikinuoju gubernatoriumi į Vakarų kalnų teritoriją. Šioje Teritorijoje susikryžiuoja visos siužetinės linijos, ir viskas susiklosto kitaip, nei tikėtasi.

"Atpirkimo krioklys" - tai pasakojimas apie karą, neapykantą ir gailestingumą, apie gydančią atlaidumo galią, apie gyvenimą svetimoje žemėje, apie meilę, išbandomą didžiausiais kraštutinumais.

Joseph O'Connor (Džozefas O'Konoras) - šiuolaikinis airių rašytojas (g. 1963 m. Dubline), daugiau nei dešimties literatūriniame pasaulyje itin vertinamų knygų, išverstų į daugelį pasaulio kalbų, autorius. "Atpirkimo krioklys" - ketvirtas autoriaus romanas, leidžiamas lietuvių kalba. Jau išleista: "Pardavėjas" (2000), "Kaubojai ir indėnai" (2005), "Jūros žvaigždė" (2007).

Iš anglų kalbos vertė Nijolė Regina ChijenienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atpirkimo krioklys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Atpirkimo krioklys", Joseph O’Connor. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Joseph O’Connor su knyga "Atpirkimo krioklys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Atpirkimo krioklys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joseph O’Connor. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Atpirkimo krioklys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atpirkimo krioklys" perkama kartu