NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Senovės Graikų mitai vaikams

Kaina: 13,59 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 13.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Senovės Graikų mitai vaikams" aprašymas

Mitai – tai žilos senovės padavimai apie dievus, didvyrius, gyvūnus ir antgamtines jėgas. Jie atskleidžia, kaip tuometiniai žmonės suvokė aplinkinį pasaulį, savo vietą jame, visatos kilmę ir raidą. Knygoje „Senovės Graikų mitai vaikams“ aprašytas Dzeusas, vyriausiasis senovės graikų dievas, kuris iš Olimpo siųsdavo į žemę lietų, vėją, audras, dieną ir naktį, titanas Prometėjas, padovanojęs žmonėms ugnį, gražioji Pandora, tapusi dievų keršto žmonėms įrankiu, godus, bet neišmintingas karalius Midas, sparnuotasis žirgas Pegasas, išradinėjo Dedalo sūnus Inkaras, iš puikybės tėvo padirbtais sparnais pakilęs per aukštai, skulptorius Pigmalionas, pamilęs savo kūrinį, ir šalto, beširdžio grožio simbolis Narcizas, nubaustas liguista savimeile...

Skaityk, ir tau prieš akis iškils savitas senovės graikų pasaulis, atspindėtas mitų.


  • Autorius: José Morán
  • Iliustratorius: Javier Inaraja
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 24x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955079866
  • Vertėjas: Alfredas Steiblys

Parašykite atsiliepimą apie "Senovės Graikų mitai vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Senovės Graikų mitai vaikams", kurį pristato José Morán. Siūlome ne tik išsamų "Senovės Graikų mitai vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido José Morán. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Senovės Graikų mitai vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Senovės Graikų mitai vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Senovės Graikų mitai vaikams" perkama kartu