Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sidabriniai debesėliai mažiesiems. Jausmų kortelės

Kaina: 16,13 €
Kaina su kodu: 14,52 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Turime sandėlyje

2024-04-30 16.133 InStock
Į krepšelį 14,52 € -10% su kodu
PATOGU

Aprašymas

Sudėtis: rinkinį sudaro 12 kortelių su dažnai patiriamų jausmų pavadinimais ir piešinėliais (2mm storio laminuotas kartonas, dydis - 8x8cm).

Pritaikymas: kortelės skirtos specialisto (psichologo, psichiatro, socialinio darbuotojo, mokytojo, auklėtojo ar kt.) darbui su vaikais ir žaidimui namuose. Gali būti žaidžiama individualiai arba grupėje; su visomis kortelėmis arba atrenkant tik reikiamas; tik pateikiant užduotis vaikui arba suaugusiam žaidžiant kartu; kortelės tik dėliojamos arba apie jas kalbama ir pan.

Kortelės gali būti naudojamos kaip pagalbinė priemonė pokalbiui pradėti, tinka dirbant su tylesniais, nekalbiais vaikais arba tokiais, kuriems sunku įvardinti savo jausmus – tuomet lengviau pasirinkti iš pateikiamų variantų. Pirmą kartą naudojant korteles, patariama kartu su vaiku susipažinti su kortelėse pavaizduotais jausmais, juos apibūdinančiais žodžiais, o tik po to pateikti užduotį.

Kartu su kortelėmis pateikiamos gairės specialistams bei idėjos kaip žaisti namuose su tėvais ar draugais. Parduodama pakuotėje su maišeliu, kuriame patogu laikyti korteles.


  • Išleidimo metai: 2022
  • ISBN ar kodas: 4777000008614

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sidabriniai debesėliai mažiesiems. Jausmų kortelės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios kortelės


Dažnai su "Sidabriniai debesėliai mažiesiems. Jausmų kortelės" perkama kartu