Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sisteminis lietuvių-rusų kalbų žodynas mokyklai

Sudarė: Jonas Paulauskas
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 2.89 SoldOut

Knygos "Sisteminis lietuvių-rusų kalbų žodynas mokyklai" aprašymas

Šio žodyno tiražas yra pasibaigęs. Dabar rekomenduojamas „Trumpas rusų-lietuvių ir lietuvių-rusų kalbų žodynas“!


Knygoje "Sisteminis lietuvių - rusų kalbų žodynas mokyklai" - greta vienas kito sudėti žodžiai, reiškiantys kokiu nors būdu tarp savęs susijusius daiktus, reiškinius, veiksmus. Sisteminis žodynas naudingas tuo, jog ieškant kokio žodžio šis dvikalbis žodynas parodo, kiek tam tikros grupės žodžių jau įsidėmėta. Be to, ieškant žodžio, perskaitomi ir kiti tos grupės žodžiai, o giminiški žodžiai daug greičiau įsimenami.


Žodyne beveik visi lietuviški žodžiai sukirčiuoti ir iliustruoti sakiniais. Iliustraciniai sakiniai verčiami į rusų kalbą. Gale pridedama abėcėlinė lietuviškų žodžių rodyklė su skyrių ir grupių, kur jie pateikiami, aiškinami ir iliustruojami, numeriais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sisteminis lietuvių-rusų kalbų žodynas mokyklai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sisteminis lietuvių-rusų kalbų žodynas mokyklai", Jonas Paulauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Paulauskas su knyga "Sisteminis lietuvių-rusų kalbų žodynas mokyklai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sisteminis lietuvių-rusų kalbų žodynas mokyklai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Paulauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sisteminis lietuvių-rusų kalbų žodynas mokyklai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sisteminis lietuvių-rusų kalbų žodynas mokyklai" perkama kartu