Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-oji laida) (knyga su defektais)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2012-12-06 Donata

SUPER VISOS 3 DALYS VAT 4TA DALI JAU UZSISAKIAU!!!!!!!!!!!!!TIKRAI NEPASIGAILESIT.


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 4.99 SoldOut

Knygos "Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-oji laida) (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Papildytas ir pataisytas leidimas.

Scotto Kelby knyga „Skaitmeninė fotografija“ yra populiariausia pasaulyje knyga apie fotografiją. 2008 m. lietuviškai išleista antroji šios knygos dalis dabar yra atnaujinta ir papildyta. Ji nuosekliai veda prie to paties tikslo: pasiekti, kad fotografijos atrodytų kaip profesionalų. Anot knygos autoriaus, skaitmeninės fotografijos eroje tai nėra labai sudėtinga. Kiekviename šios knygos puslapyje pristatoma po viena idėją, kaip patobulinti jūsų nuotraukas, konkrečiai kalbama apie tai, kokį mygtuką paspausti ar kokį režimą pasirinkti.

Fenomenalus knygos populiarumas paaiškinamas tuo, kad knygoje paprastai ir suprantamai, nesigilinant į technines smulkmenas ir su humoru paaiškinta, kaip galima nesunkiai pasiekti norimą rezultatą. „Aš pateikiu jums tuos pačius patarimus, tą pačią informaciją, atskleidžiu tas pačias technines paslaptis, kurias per metų metus esu gavęs iš geriausių profesionalių fotografų, bet visa tai sakau paprasta kalba kaip bičiuliams, asmeniškai“, – sako knygos autorius.

Scottas Kelby – garsus fotografas, dizaineris ir daugelį apdovanojimų laimėjęs trisdešimt penkių knygų autorius, žurnalo Photoshop User vyriausiasis redaktorius bei leidėjas, žurnalo Nikon Software User vyriausiasis redaktorius, žurnalo Layers (universalūs patarimai, naudojantiems Adobe šeimos programas) redaktorius bei leidėjas ir vienas iš populiarios savaitinės internetinės laidos Adobe Photoshop TV vedėjų.


  • Autorius: Scott Kelby
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 228
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271625-BR

Kiti taip pat domėjosi


2012-12-06

SUPER VISOS 3 DALYS VAT 4TA DALI JAU UZSISAKIAU!!!!!!!!!!!!!TIKRAI NEPASIGAILESIT.

Parašykite atsiliepimą apie "Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-oji laida) (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fotografijos knygos

Scott Kelby pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-oji laida) (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-oji laida) (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-oji laida) (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-oji laida) (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Scott Kelby tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-oji laida) (knyga su defektais)" perkama kartu