0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija

Kaina internetu: 7,89 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija


2021-06-30 7.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija" aprašymas

Sveiki,

pasaulio užkariautojų niekada netrūko. Didelė jų dalis nuo pat mažų dienų svajojo užvaldyti kitų širdis, sielas ir protus, pelnyti simpatijas ir pagarbą. O kai kurie net įžūliai tvirtino, kad „pasaulis toks jau daiktas, nori nenori turi jį užkariauti – antraip negalėsi paskui ramiai naktį bluosto sudėti.“

Užtai ne kiekvienam užtenka drąsos tiesiog gyventi pasaulyje nieko iš jo nereikalaujant. Kas stipresnis – noras griauti ar kurti? Noras valdyti ar meilė ir rūpestis? Tą ir mėgins išsiaiškinti paslaptinga trijų rupūžių ir peliuko Redžinaldo Mausmejerio komanda. Ar pavyks slaptoji „Kornelijaus van Drebelio“ misija?

Linkėjimai –

Virgis


  • Autorius: Virgis Šidlauskas
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415487

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija, kurį parašė Virgis Šidlauskas. Siūlome ne tik išsamų Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Virgis Šidlauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija" perkama kartu