Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Spalvink vandeniu su vienaragiais

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 7.11 SoldOut

Knygos „Spalvink vandeniu su vienaragiais“ aprašymas

Tai magiška spalvinimo knygelė, kuriai nereikia jokių dažų ir pieštukų. Atsineškite puodelį paprasto vandens ir teptuką. Braukite sušlapintu teptuku per pilkų taškelių plotą ir spalvos pačios stebuklingi atsiras. Tai nuostabiausias spalvinimo būdas, kokį tik teko regėti. Paslaptinga, netikėta ir gražu! Versk knygelės puslapius, žaisk su vienaragiais ir spalvink juos tik vandeniu. Tikra magija - vienaragiams nuspalvinti užteks tik teptuko ir vandens! Ar matai, kaip vienaragiai ir fėjos pasipuošia spalvomis?


  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770833866116

Parašykite atsiliepimą apie „Spalvink vandeniu su vienaragiais“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Spalvinimas vandeniu

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Spalvink vandeniu su vienaragiais“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Spalvink vandeniu su vienaragiais“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Spalvink vandeniu su vienaragiais“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Spalvink vandeniu su vienaragiais“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Spalvink vandeniu su vienaragiais“ perkama kartu