NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Spalviname be dažų. Kalėdos (su vandens flomasteriu)

Kaina: 7,39 €
Kaina su kodu: 6,65 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 7.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Spalviname be dažų. Kalėdos (su vandens flomasteriu)" aprašymas

Ši smagi knygelė – puiki kalėdinė dovana jūsų vaikui. Jam tikrai patiks vandens flomasteriu spalvinti kalėdinius paveikslėlius. Tereikės įpilti į flomasterį vandens. Kai puslapio paviršius išdžius ir spalvos pranyks, spalvinti bus galima iš naujo. Gretimuose puslapiuose pateiktos užduotėlės leis vaikui pasitikrinti savo įžvalgumą, atidumą, skaičiavimo įgūdžius, rankos miklumą. Linkime smagios ir prasmingos veiklos!


  • Serija: Spalviname be dažų
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 16x28, spiralė
  • ISBN ar kodas: 9786094831997

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Spalviname be dažų. Kalėdos (su vandens flomasteriu)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Spalvinimas vandeniu

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Spalviname be dažų. Kalėdos (su vandens flomasteriu)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Spalviname be dažų. Kalėdos (su vandens flomasteriu)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Spalviname be dažų. Kalėdos (su vandens flomasteriu)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Spalviname be dažų. Kalėdos (su vandens flomasteriu)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Spalviname be dažų. Kalėdos (su vandens flomasteriu)" perkama kartu