BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Su liečiamais silikono paviršiais. Mano pabaisiukai

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-28 Vita

Graži knygutė. Mažylis noriai liečia viršelį gulėdamas ant pilvo (kol kas jis įdomiausias). Atimu vieną žvaigždutę, nes šios serijos knygutė apie žaislus gerokai įdomesnė.


2022-09-30 4.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano pabaisiukai" aprašymas

Vartydami šią smagią knygelę su liečiamaisiais paviršiais vaikai susipažins su linksmais pabaisiukais, lavins pažintinius gebėjimus, vaizduotę, o liesdami silikoninius paviršius – ir pojūčius. Drauge su vaiku skaitykite linksmus dvieilius apie pabaisiukus. Kartu pasinaudokite proga pasikalbėti su vaiku apie jo baimes ir padėkite jas įveikti.

Linkime malonių akimirkų!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 18x18, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830006

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-28

Graži knygutė. Mažylis noriai liečia viršelį gulėdamas ant pilvo (kol kas jis įdomiausias). Atimu vieną žvaigždutę, nes šios serijos knygutė apie žaislus gerokai įdomesnė.

Parašykite atsiliepimą apie "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano pabaisiukai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lytėjimo knygos 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano pabaisiukai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano pabaisiukai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano pabaisiukai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano pabaisiukai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano pabaisiukai" perkama kartu