0

Sveiko kūdikio dienotvarkė

2.3
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2016-08-03 Jolanta

Labai gera knyga!

Informacija

Sveiko kūdikio dienotvarkė

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955132967

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sveiko kūdikio dienotvarkė" aprašymas

Parsivežus kūdikį į namus, daugeliui įprastinis gyvenimas tarsi apsiverčia aukštyn kojomis: prasideda bemiegės naktys, nenumaldomas kūdikio verksmas ir maitinimas be galo, be krašto, kad tik mažylis pagaliau nurimtų ir būtų patenkintas. Kūdikio laukiantys tėvai nerimauja, kaip jiems seksis auginti savo atžalėlę.


Geriausia Britanijoje kūdikių auginimo specialistė Gina Ford siūlo savo parengtą knygą "Sveiko kūdikio dienotvarkė. Ramus ir džiaugsmingas kūdikio auginimas", kurioje pateiktos jos sukurtos itin veiksmingos dienotvarkės, padedančios ramiai ir džiaugsmingai auginti mažylį."Esu vaikų gydytoja, todėl nuolat tenka bendrauti su daugybe vaikų ir jų tėvų. Jauniems tėvams dažnai kyla daugybė klausimų apie vaiko auginimą. Deja, gausybė knygynuose ir virtualioje erdvėje esančios literatūros ne visuomet atsako į labai konkrečius, praktinius tėvų klausimus. Pastebėjau, kad dažniausiai patarimų gaunama iš močiučių, draugių ar internetinių pokalbių svetainių. Manau, kad tai viena svarbiausių priežasčių, kodėl profesionalios patronažinės slaugytojos, ilgametę patirtį turinčios vaikų priežiūros konsultantės Ginos Ford knyga „Sveiko kūdikio dienotvarkė“ yra labai aktuali mūsų jauniesiems tėvams.

Kaip tik dėl šios priežasties su didžiuliu susidomėjimu perskaičiau Ginos Ford knygą „Sveiko kūdikio dienotvarkė“. Knyga parašyta labai profesionaliai, remiantis žinomų vaikų priežiūros specialistų patarimais bei gydytojų specialistų rekomendacijomis. Autorė pateikia daugybę patarimų, kaip elgtis labai konkrečiose situacijose, aptaria praktiškai visas galimas vienos ar kitos problemos atsiradimo priežastis ir nurodo labai aiškius jos sprendimo būdus. Knygoje smulkiai aprašomos įvairaus amžiaus kūdikių dienotvarkės iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti per daug griežtos. Vis dėlto aš manau, kad kaip tik jos ir yra tos pamokos, kurias išmokusios jaunos mamos sugebės vadovauti savo mažyliams ir nesijaus bejėgės jam nuolat atsibundant naktį, atsisakant valgyti tam tikrą maistą, o vėliau galbūt aikštijantis.

Taigi nuoširdžiai rekomenduoju šią knygą visiems, auginantiems vaikus ar savo anūkus."


Doc., med. m. dr. Laimutė Vaidelienė


Iš anglų kalbos vertė Jolita Parvickienė


PRATARMĖ

PRATARMĖ


Kitokia knyga apie mažylius


Kai esama tiek daug informacijos, kaip auginti kūdikį nuo pat gimimo, tėvams iškyla sunki užduotis išsiaiškinti, nuo ko pradėti. Jeigu susilaukę kūdikio turėsite šiek tiek laisvo laiko paskaityti apie naujagimio priežiūrą, tai pamatysite, kad informacijos, kaip tvarkytis diena iš dienos, tenai nėra, ir niekur dalykiškai ir suprantamai nepaaiškinama, kaip reikėtų savaitė po savaitės prižiūrėti mažylį.

Štai tada į pagalbą ir ateina Gina su savo vadovu, kaip valanda po valandos, savaitė po savaitės pratinti kūdikį prie sveikos dienotvarkės. Aibė aiškių rekomendacijų perteikia kūdikio ir tėvų poreikių pokyčius taip, kad jau iš pirmo žvilgsnio aišku, kaip tvarkytis su nauju gyvenimo būdu kiekvieną dieną ir savaitė po savaitės.

Ar žindote krūtimi, ar maitinate iš buteliuko, Gina lydi jus visą įprastą dieną, padėdama prižiūrėti kūdikį ir tvarkyti savo laiką, moko suprasti pokyčius, kuriuos patirs kūdikis. Paskui, kai kūdikio mitybos poreikiai pasikeičia, ji paaiškina, kaip pradėti atjunkymo procesą ir imti maitinti tirštu maistu bei pateikia įžvalgių patarimų, kaip ir kodėl reikia keisti mažylio valgiaraštį.

Visi 300 ar panašiai tiek mažylių, kuriuos Gina padėjo prižiūrėti.'yra puikus įrodymas, kokia reikalinga ši dienotvarkė. Gina remiasi asmenine patirtimi, kaip duoti kūdikiui tai, kas geriausia, pateikia tikrų problemų, su kuriomis susidūrė, pavyzdžių ir padeda skaitytojams suprasti ir išspręsti problemas, kurių jiems gali kilti.Keithas Hodgsonas

Jakeb Jupiterio Hodgsono, gimusio 1996 01 02, tikro Ginos mažylio, kuris miega po 12 valandų kasnakt, visada gerai valgo ir yra visokeriopai laimingas ir patenkintas, tėtis

2020-05-01

Tikrai neverta dėmesio knygą.

2018-01-30

Neverta dėmesio knyga - tarybiniai laikai baigėsi. Vaikas ne daiktas ar šuo, kad taip dresuoti.

2016-08-03

Labai gera knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Sveiko kūdikio dienotvarkė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sveiko kūdikio dienotvarkė, kurią skaitytojams dovanoja Gina Ford. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gina Ford su knyga Sveiko kūdikio dienotvarkė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sveiko kūdikio dienotvarkė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gina Ford. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sveiko kūdikio dienotvarkė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sveiko kūdikio dienotvarkė" perkama kartu