-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Taip Laima lėmė. Animacinio filmo gimimas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-01-17 Animatorius

Puikus filmas ir knyga. Džiaugiuosi įsigijés.


2022-07-31 6.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Taip Laima lėmė. Animacinio filmo gimimas" aprašymas

Knyga "Taip Laima lėmė. Animacinio filmo gimimas“ skirta besidomintiems animacijos menu. Režisierė ir dailininkė Jūratė Leikaitė, detaliai analizuodama savo filmą „Taip Laima lėmė", pateikia atsakymus į klausimus, koks yra animacinio filmo kūrybinis procesas nuo idėjos iki galutinio sumanymo įgyvendinimo, kaip kuriami scenarijai, už ką atsakingas filmo režisierius ir dailininkas.

Animacijos menininkas yra magas, kuris gali sukurti neegzistuojantį pasaulį... Savo kūrinyje jis sujungia grafiką, tapybą, tekstą, šokį, pantomimą, fotografiją, muziką ir garsą.

Animacinių filmų režisierė ir dailininkė Jūratė Leikaitė pasakoja apie filmo „Taip Laima lėmė" kūrimo kelią. 2011 metais šis filmas laimėjo du „Sidabrinės gervės" apdovanojimus. Režisierė analizuoja filmo kūrybinio priceso ypatumus. Knygoje atskleidžiamas sudėtingas vaizdų komponavimo kelias, pateikiami kadruotės fragmentai, tapybos darbai, tapę filmo dekoracijomis, grafikos eskizai ir animacinių scenų pavyzdžiai. 


  • Autorius: Jūratė Leikaitė
  • Leidėjas: Išmintis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098107043

Kiti taip pat domėjosi


2015-01-17

Puikus filmas ir knyga. Džiaugiuosi įsigijés.

Parašykite atsiliepimą apie "Taip Laima lėmė. Animacinio filmo gimimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kiną, televiziją, radiją

Jūratė Leikaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Taip Laima lėmė. Animacinio filmo gimimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Taip Laima lėmė. Animacinio filmo gimimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Taip Laima lėmė. Animacinio filmo gimimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Taip Laima lėmė. Animacinio filmo gimimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Leikaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Taip Laima lėmė. Animacinio filmo gimimas" perkama kartu