NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Tarp komunikacijos teorijų: šimtas klausimų

Kaina: 33,08 €
Kaina su kodu: 29,77 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 33.081 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tarp komunikacijos teorijų: šimtas klausimų" aprašymas

„Tarp komunikacijos teorijų: šimtas klausimų“ - tai lietuviška knygos „In-Between Communication Theories Through One Hundred Questions“, 2020 m. išleistos „Springer“ leidykloje (Šveicarija), versija. Filosofai Algis Mickūnas ir Tomas Kačerauskas užduoda vienas kitam po penkiasdešimt klausimų, diskutuodami apie įvairius komunikacijos aspektus. Autoriai lygina įvairių komunikacijos mokyklų idėjas ir teiginius, nurodydami komunikacijos tradicijų skirtumus ir prieštaravimus. Knygoje autoriai kelia metakomunikacijos klausimus, kuriuos sieja ne su viena visa apimančia teorija, o su etine ir dialogine prieiga.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tarp komunikacijos teorijų: šimtas klausimų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Komunikacijos, žiniasklaidos knygos

Algis Mickūnas, Tomas Kačerauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tarp komunikacijos teorijų: šimtas klausimų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tarp komunikacijos teorijų: šimtas klausimų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tarp komunikacijos teorijų: šimtas klausimų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tarp komunikacijos teorijų: šimtas klausimų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algis Mickūnas, Tomas Kačerauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tarp komunikacijos teorijų: šimtas klausimų" perkama kartu