Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas

Kaina: 11,18 €
Kaina su kodu: 10,06 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2009-04-16 Reda

Man labai patiko si knyga, bet gaila kad nespejau jos iki galo perskaityt, tiesiog tiek kiek mokslam reikejo, o ir veliau turejau ja grazinti, nes skolinta buvo.


2024-07-31 11.179 InStock
Į krepšelį 10,06 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas“ aprašymas

Knygą sudaro dvejopo pobūdžio tekstai. Pirmiausia aptariami teoriniai komunikacinės kompetencijos plėtotės pagrindai, daug dėmesio skiriama komunikacijos proceso esmės atskleidimui. Siekiama suteikti skaitytojui galimybę pačiam susidaryti teorinį požiūrį, kuris leistų sąmoningai, lanksčiai ir pakankamai universaliai taikyti komunikacinius mokėjimus konkrečioje tarpasmeninės komunikacijos situacijoje.
Skaitytojai gali naudoti vadovėlį kaip saviugdos priemonę, vis grįždami prie vienos ar kitos teksto dalies, panaudodami ją savo komunikacinės veiklos refleksijai, įsivertinimui arba bandydami atlikti užduotis ir aptarti jas su kolegomis. Skaitytojai turi galimybę praktiškai išbandyti vieną ar kitą komunikacijos techniką, mokytis kalbėti ir pasakyti, klausytis ir išgirsti.2009-04-16

Man labai patiko si knyga, bet gaila kad nespejau jos iki galo perskaityt, tiesiog tiek kiek mokslam reikejo, o ir veliau turejau ja grazinti, nes skolinta buvo.

Parašykite atsiliepimą apie „Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Komunikacijos, žiniasklaidos knygos

B. Grebliauskienė, N. Večkienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, B. Grebliauskienė, N. Večkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas“ perkama kartu