⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-04-16 Reda

Man labai patiko si knyga, bet gaila kad nespejau jos iki galo perskaityt, tiesiog tiek kiek mokslam reikejo, o ir veliau turejau ja grazinti, nes skolinta buvo.


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 9.99 SoldOut

Knygos "Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas" aprašymas

Knygą sudaro dvejopo pobūdžio tekstai. Pirmiausia aptariami teoriniai komunikacinės kompetencijos plėtotės pagrindai, daug dėmesio skiriama komunikacijos proceso esmės atskleidimui. Siekiama suteikti skaitytojui galimybę pačiam susidaryti teorinį požiūrį, kuris leistų sąmoningai, lanksčiai ir pakankamai universaliai taikyti komunikacinius mokėjimus konkrečioje tarpasmeninės komunikacijos situacijoje.
Skaitytojai gali naudoti vadovėlį kaip saviugdos priemonę, vis grįždami prie vienos ar kitos teksto dalies, panaudodami ją savo komunikacinės veiklos refleksijai, įsivertinimui arba bandydami atlikti užduotis ir aptarti jas su kolegomis. Skaitytojai turi galimybę praktiškai išbandyti vieną ar kitą komunikacijos techniką, mokytis kalbėti ir pasakyti, klausytis ir išgirsti.Kiti taip pat domėjosi


2009-04-16

Man labai patiko si knyga, bet gaila kad nespejau jos iki galo perskaityt, tiesiog tiek kiek mokslam reikejo, o ir veliau turejau ja grazinti, nes skolinta buvo.

Parašykite atsiliepimą apie "Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas", B. Grebliauskienė, N. Večkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar B. Grebliauskienė, N. Večkienė su knyga "Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė B. Grebliauskienė, N. Večkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Komunikacinė kompetencija: komunikabilumo ugdymas" perkama kartu