NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ulfo užduočių knygelė

Kaina: 2,29 €
Kaina su kodu: 2,06 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 2.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ulfo užduočių knygelė" aprašymas

Susipažinkite – Ulfas, didžiausias Ulfopotamijos išdykėlis, kuris krečia eibes nuo ankstaus ryto iki pat vėlaus vakaro. Kartą jis taip prisivirė košės, kad jam užaugo barzda! Drauge tikrai nenuobodžiausite, tad pirmyn į kelionę su Ulfu po Ulfopotamiją!

Susikaupė daug smagių darbų:

• lopyti oro balioną,
• įveikti pavojingus labirintus,
• pamaitinti erelį vegetarą,
• nupiešti barzdaskučių gaujos vadą.

Viskas? Tikrai ne! Paskubėkite, Ulfas laukia jūsų!

Šioje dviejų talentingų kūrėjų rašytojo Virgio Šidlausko ir dailininkės Tanios Rex knygelėje esančios užduotys ugdo pagrindinius intelektinius gebėjimus, lavina vaikų pastabumą, smulkiąją motoriką, gebėjimą susikaupti ir analizuoti, regimąją atmintį, orientaciją erdvėje ir gebėjimą pasirinkti kryptį. Tai turiningas, edukuojantis ir linksmas laisvalaikio praleidimo būdas!



Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ulfo užduočių knygelė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ulfo užduočių knygelė", kurį pristato Tania Rex, Virgis Šidlauskas. Siūlome ne tik išsamų "Ulfo užduočių knygelė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tania Rex, Virgis Šidlauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ulfo užduočių knygelė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ulfo užduočių knygelė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ulfo užduočių knygelė" perkama kartu