0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Urgentinės būklės urologijoje

  • Leidėjas: LSMU Leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9789955155577

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Urgentinės būklės urologijoje" aprašymas
Mokomosios knygos "Urgentinės būklės urologijoje" tikslas - išdėstyti uždarosios ir atvirosios šlapimo takų traumos simptomus, diagnozavimo būdus, galimas komplikacijas ir gydymą. knygoje aprašomos kai kurios kitos urologo praktikoje pasitaikančios neatidėliotinos būklės, jatrogeninės traumos, komplikacijos ir nurodomos priemonės, kaip jas gydyti ir jų išvengti.

Leidinys "Urgentinės būklės urologijoje" skirtas ne tik urologams, bet ir kitų specialybių gydytojams , gydytojams rezidentams bei IV- VI kursų medicinos studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Urgentinės būklės urologijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Urogenitalinė sistema

Mindaugas Jievaltas, Aivaras Jonas Matjošaitis, Daimantas Milonas ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Urgentinės būklės urologijoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Urgentinės būklės urologijoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Urgentinės būklės urologijoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Urgentinės būklės urologijoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mindaugas Jievaltas, Aivaras Jonas Matjošaitis, Daimantas Milonas ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Urgentinės būklės urologijoje" perkama kartu