NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Viena diena dinozaurų šalyje

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,68 €
Kaina su kodu: 4,21 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-23 Šarūnas


2024-03-31 4.683 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viena diena dinozaurų šalyje" aprašymas

Spalvinimo knyga 6-9 metų vaikams

Knyga tinka pradedantiems skaityti ir skaičiuoti.

Prieš milijonus metų žemėje gyveno daugybė milžiniško dydžio gyvūnų. Danguje skraidė pterozaurai. Tankiose giriose riaumodami grėsmingai vaikščiojo dinozaurai.
Tarp aukštų paparčių dinozaure buvo paslėpusi savo lizdą su didžiuliais kiaušiniais. Iš jų išsirito šeši dinozauriukai. Jie pradėjo savo pirmąją dieną pavojų kupiname dinozaurų pasaulyje. Mažiesiems dinozauriukams teko slapstytis nuo grobuonių dinozaurų, pamatyti jų kovas, per plauką nepatekti plėšrūnams į nasrus. Jaunikliai susipažino su augalėdžiais taikiais dinozaurais. Vakare sugrįžę, savo lizde jie pasijuto saugiai ir užmigo.


  • Autorius: Jūratė Leikaitė
  • Leidėjas: Filmų štrichai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098263046

Kiti taip pat domėjosi


2020-11-23

2020-11-17

Parašykite atsiliepimą apie "Viena diena dinozaurų šalyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Viena diena dinozaurų šalyje", kurį pristato Jūratė Leikaitė. Siūlome ne tik išsamų "Viena diena dinozaurų šalyje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jūratė Leikaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Viena diena dinozaurų šalyje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Viena diena dinozaurų šalyje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Viena diena dinozaurų šalyje" perkama kartu