0
Viešasis administravimas
10.29 InStock

Viešasis administravimas

Internetu: 10,29 €
Knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (7%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Viešasis administravimas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 438
  • ISBN ar kodas: 9986-13-704-7

10.29 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Autorių kolektyvas, pateikdamas skaitytojui šią knygą, mano, kad viešojo administravimo abstraktus supratimas be tiesioginės sąveikos viešųjų institucijų, jose dirbančio personalo bei piliečių, kuriems skirtos viešosios paslaugos, nėra visavertis. Tikimės, kad šis leidinys skatins viešųjų institucijų darbuotojų gebėjimus, jų pasiryžimą dirbti efektyviai ir atsakingai.
Viešasis administravimas reikalauja menedžerystės, politinio supratimo bei administracinės etikos vienovės realizuojant viešąsias programas ir projektus. Šioje knygoje, nepretenduojant į visapusišką viešojo administravimo, viešosios politikos problemų analizę, pateikiamos esminės, kartais diskutuotinos viešojo administravimo teorinės koncepcijos, vertybės, ir standartai, paplitę viešojo administravimo praktikoje ir skiriantys ją nuo privataus verslo.
Autoriai siekė viešąjį administravimą kaip valstybės valios įgyvendinimą aptarti funkcijų ir procedūrų plotmėje, apimant visus valstybės valdymo lygmenis, struktūriškai išanalizuoti asociacijų, pelno nesiekiančių institucijų vietą viešojo sektoriaus kontekste.
Šį darbą autoriai skiria įvairiomis formomis studijuojantiems viešąjį administravimą, valstybės tarnautojams, viešųjų institucijų vadovams, vadybininkams, administratoriams, eiliniams piliečiams, norintiems geriau pažinti valstybės valios įgyvendinimą politikos ir administravimo priemonėmis, suprasti valstybės valdymo, reguliavimo, sprendimų priėmimo ir biurokratinių struktūrų vietą bei vaidmenį tai įgyvendinant.
Knyga taip pat skiriama akademiniam jaunimui, siekiančiam suvokti viešųjų institucijų svarbą valdymo procese ir reikšmę kasdieniniame gyvenime. Viešųjų reikalų supratimas padės jiems analizuoti, veikti viešąją politiką ir gal būt surasti savo vietą, n

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu