⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viešasis transportas

Kaina: 6,59 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 6.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viešasis transportas" aprašymas

Knygoje supažindinama su pagrindinėmis viešojo transporto priemonėmis - esamomis ir ateities, su poreikio skaičiavimo pagrindiniais principais, šiuolaikinėmis transporto valdymo sistemomis, tyrimais ir analize transporte. Knyga skirta studentams transportininkams, gali būti naudinga praktikams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Viešasis transportas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Viešasis sektorius

Algirdas Jurkauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viešasis transportas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viešasis transportas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viešasis transportas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viešasis transportas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Jurkauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viešasis transportas" perkama kartu