0

Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai

5.0
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-10-01 Lina

Labai patiko. Rekomenduoju. Tik ne vaikam.o suaugusiems

Informacija

Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 22x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • ISBN ar kodas: 9786098142549

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai" aprašymas

Knyga 6-12 m. vaikams.

Vilniaus centre stūksantys Valdovų rūmai mena ne vieną neeilinę istoriją – juk čia ilgus metus buvo šalies valdovų rezidencija, kurioje jie gyveno arba apsistodavo grįžę į šį kraštą. Knygoje „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“ istorikės Nelė Kostinienė ir Živilė Mikailienė žadina snaudžiančias Valdovų rūmų sienas, kad šios papasakotų apie didžiųjų Lietuvos kunigaikščių gyvenimą bei kasdienybę.

Kodėl taip garsiai stūgavo geležinis vilkas? Dėl ko nesutarė pusbroliai Jogaila ir Vytautas ir kaip jie išsprendė tarpusavio konfliktą? Kaip Kazimieras Jogailaitis dalino savo sūnums sostus ir kuris jų liko be nieko? Kiek koklių puošė įrenginėjamus Valdovų rūmus? Kaip vilniečiai rengėsi pasitikti valdovą Žygimantą Vazą ir kokias iškilmes buvo numatę jam atvykus?

Tai vos keletas klausimų, į kuriuos atsakymą rasite dailininkės Linos Itagaki žaismingai iliustruotoje knygoje „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“.

Joje tikrai sutiksite ne vieną išskirtinį personažą. Štai ilgai gyvenančios ir nepaprastai išmintingos varnos matė, jog Vytautas Didysis buvo tikras šachmatų didmeistris, o jo juokdarys Hanytė laisvu nuo svečių linksminimo metu rengėsi dalyvauti riterių turnyre. Sužinosite, kad rūmuose valdovai laikė ne tik taip mylimus skalikus, bet ir lokį, o į miestą atvykusio valdovo sutiktuvėms buvo pastatyti net triumfo vartai!

„Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“ – tai vienų rūmų istorija, kurioje telpa ištisa Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės epocha. Skaitydami, sužinosite apie svarbiausius mūsų šalies praeities įvykius ir pažinsite ją valdžiusius iškilius asmenis.

Knygos autorė Nelė Kostinienė – lietuvių istorikė, humanitarinių mokslų daktarė, besidominti LDK Viduramžių istorija ir apgynusi disertaciją apie didikų Kiškų giminę. Ji pasakoja, kad pirmiausia istorija jai buvo hobis. Jau būdama paauglė ji pagal Aleksandro Diuma romanus ji sukonstravo genealoginį Prancūzijos valdovų dinastijos modelį. Vėliau tai tapo ir mėgstama veikla bei darbu.

Jai talkinusi Živilė Mikailienė taip pat anksti susidomėjo istorija – tvirtai apsisprendė studijuoti ją dar 9 klasėje. Yra parengusi ir išleidusi ne vieną istorijos mokslo populiarinimo knygą vaikams – „Lietuvos mūšiai ir kariai“, „Lietuvos istorija vaikams“.

Knygos iliustracijas kūrusi Lina Itagaki – laisvai samdoma iliustratorė, dėsto japonų kalbą.

2019-10-01

Labai patiko. Rekomenduoju. Tik ne vaikam.o suaugusiems

2019-09-14

Super

2019-09-09

Labai graži knyga

2019-09-09

Puikiai

Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai, kurį parašė Lina Itagaki, Nelė Kostinienė, Živilė Mikailienė. Siūlome ne tik išsamų Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Itagaki, Nelė Kostinienė, Živilė Mikailienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai" perkama kartu