Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

XVIII amžiaus studijos, T. VIII. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Vyrai ir moterys

Kaina: 17,30 €
Kaina su kodu: 15,57 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 17.302 InStock
Į krepšelį 15,57 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "XVIII amžiaus studijos, T. VIII. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Vyrai ir moterys " aprašymas

Aštuntojo XVIII amžiaus studijų tomo dėmesio centre – lyčių santykiai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje, vyrų ir moterų teisinis, visuomeninis, ekonominis statusas, vieta ir vaidmuo religinėse bendruomenėse, viešajame (valstybės) ir privačiame (šeimos ir giminės) gyvenime bei aštuonioliktojo šimtmečio visuomenėje dominavę idealūs vyrų ir moterų įvaizdžiai.

Knygoje „XVIII amžiaus studijos, T. VIII. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Vyrai ir moterys“ apžvelgiamas moterų istorijos tyrimų kelias lietuvių istoriografijoje, atskleidžiama takoskyra tarp lyčių lygybės principų deklaravimo ir neopatriarchalinių vyrų ir moterų vaidmenų akcentavimo šiuolaikinėje visuomenėje, skatinant skaitytoją susimąstyti, kodėl Lietuvoje moterų istorija nebuvo formaliai integruota į istorijos tyrimus bei studijas ir kodėl ji netapo integralia istorijos mokslo dalimi – profesionalia ir lygiaverte valstybės biudžeto finansuojama disciplina.


  • Leidėjas: Lietuvos istorijos institutas
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098314182

Parašykite atsiliepimą apie "XVIII amžiaus studijos, T. VIII. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Vyrai ir moterys "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "XVIII amžiaus studijos, T. VIII. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Vyrai ir moterys ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "XVIII amžiaus studijos, T. VIII. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Vyrai ir moterys " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "XVIII amžiaus studijos, T. VIII. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Vyrai ir moterys " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "XVIII amžiaus studijos, T. VIII. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Vyrai ir moterys "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "XVIII amžiaus studijos, T. VIII. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Vyrai ir moterys " perkama kartu