0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorija nuo seniausių laikų iki šių dienų.
Aktyvią leidybinę veiklą plėtojantis "Lietuvos istorijos institutas" per savo gyvavimo metus skaitytojams pristatė daug įvairios istorinės tematikos knygų ir kitų leidinių. Tai archeologijos, etnologijos, viduramžių istorijos, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų, XVIII–XX a.

Lietuvos istorijos institutas knygos

Rasta: 270
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kultūrų sankirtos |
1,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 270
  1. 1
  2. 2
  3. 3

įvykių tyrinėjimai, kuriuos atliko ir skaitytojams pateikia savo sričių specialistai. Knygose analizuojami reikšmingiausi, esminiai, skaudžiausi (karai, sukilimai, okupacijos, nepriklausomybės kovos, trėmimai ir kt.) Lietuvos istorijos laikotarpiai, kuriuos autoriai nušviečia kaip aktualias šiuolaikiniam skaitytojui temas.
Mokslininkų parengti darbai skelbiami keliomis leidinių serijomis. Skaitytojas, kurį domina išsamios istorinės analizės ar kuris nori susipažinti su naujausiais Lietuvos ar užsienio mokslininkų tyrinėjimais, atradimais ir išvadomis, informacijos turėtų ieškoti pateikiamuose mokslo žurnaluose, tęstiniuose leidiniuose ir straipsnių rinkiniuose. Nuodugniai ir nuosekliai išnagrinėtos temos ar istorinių įvykių analizės publikuojamos mokslininkų parengtose monografijose. Norint susipažinti su autentiškais istoriniais dokumentais, faktais, komentarais, amžininkų fiksuotais įvykiais, galima rinktis kruopščiai parengtas šaltinių publikacijas, kuriose kiekvienas suras dar plačiai neskelbtų ir nežinomų faktų.
"Lietuvos istorijos institutas" siekia atlikti ir kultūrinę misiją, tad leidžiant istorijos knygas, pirmiausia vadovaujamasi teksto kokybės ir turiningumo kriterijumi. Knygų dizainu ir gausiomis iliustracijomis rūpinasi profesionalūs dailininkai.
Kiekviena išleista knyga – tai atskira istorija, kuri įtraukia skaitytoją į tų laikų gyvenimą, supažindina su tos epochos idėjomis ir įvykiais, leidžia suprasti priežastis, lėmusias konkrečius istorijos vingius. Vertingos knygos ne tik praturtina gyvenimą, padeda susivokti pasaulyje, bet ir per istorinę patirtį leidžia numatyti galimas ateities gaires.