NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Žaidimų voratinklis

Kaina: 4,52 €
Kaina su kodu: 4,07 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 4.519 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žaidimų voratinklis" aprašymas

Visų amžiaus tarpsnių vaikams būdingas poreikis žaisti – tai pagrindinė ikimokyklinuko veikla. Žaisdami mokosi patys. Jie susipažįsta ir sugyvena su savo aplinka, formuoja ją ir žaisdami ją analizuoja. Vaiko mąstymo ir emocijų lygmuo priklauso nuo to, kokį grįžtamąjį ryšį iš aplinkos jis patiria. Sukurta skatinanti aplinka gali palankiai veikti vaiko smegenų vystymąsi. Todėl būtina paskirti savo vaikams dalį laiko, paplanuoti jiems įdomios ir naudingos veiklos.

Taigi, žaidimas – tai tarsi vaiko saviauklos, lavinimosi ir savo ryšių su aplinka organizavimo ir formavimo mechanizmas, būdas, kitaip tariant – savita ugdymo(si) priemonė. Nes žaisdami vaikai įgyja naujų sugebėjimų, įgūdžių, socialinės patirties, vertybių, ugdo savo motorinius sugebėjimus, spręsdami sudėtingas užduotis, žaisdami žodžiais ir mintimis, lavina savo protą, kurdami vaidmeninius žaidimus, įsisąmonina so­cialiai priimtinas elgesio normas ir moralės taisykles.

Norint supažindinti ikimokyklinio (3–5 m.) amžiaus vaikus su aplinka, knygelėje yra pateikiami šie žaidimai: vaidmeniniai, draminiai, režisūriniai, konstrukciniai, didaktiniai, judrieji, tradiciniai liaudies, kompiuteriniai žaidimai, kurie kasdienę vaikų patirtį padarys įvairesnę ir praplės pasaulio supratimą.

Ši metodinė knygutė „Žaidimų voratinklis“ skirta tėveliams, seneliams, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams, socialiniams pedagogams, psichologams ir tiems, kam rūpi vaikų ugdymo kokybė.

Lavinkite žaismingai!


  • Autorius: Ana Pipilevičienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955325994

Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimų voratinklis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Žaidimų knygos

Ana Pipilevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žaidimų voratinklis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žaidimų voratinklis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žaidimų voratinklis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žaidimų voratinklis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ana Pipilevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žaidimų voratinklis" perkama kartu