Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

ŽALGIRIO MŪŠIS. Tikroji istorija (DVD)

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
4,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-04-04 Jonas

Ne vaikams tai. Ir net ne moterims ko gero. O sveiko humoro ten yra apsčiai. Padirbėta tikrai iš peties


2022-05-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "ŽALGIRIO MŪŠIS. Tikroji istorija (DVD)" aprašymas

Eiliuotas fantastinis, psichoneurolginis, labai juokingas audiospektaklis, privalomas visokio plauko dvejetukininkams, niekad nelankiusiems istorijos pamokų.

Valdas Grušas - sumanytojas ir autorius
Egidijus Kupčiūnas- režisierius/ statytojas/ aktorius
Gintautas Litinskas - kompozitorius
Dalia Bielskytė - redaktorė ir įkvėpėja
Pijus Čeikauskas - viršelio dailininkasKiti taip pat domėjosi


2019-04-04

Ne vaikams tai. Ir net ne moterims ko gero. O sveiko humoro ten yra apsčiai. Padirbėta tikrai iš peties

2018-04-26

Šiaip nerašau savo neigiamos nuomonės, dažniausiai pasilieku ją sau, bet šįkart noriu PERSPĖTI visas mamas ir pradinukų ar istorijos mokytojas, kurios galėtų susižavėti galimybe šį "kūrinį" panaudoti kaip lavinamąją priemonę vaikams mokyti. TAI TIKRAI NETINKAMA PRIEMONĖ. "Lietuviški" keiskmažodžiai (nemyžk į batą, kad man subinę nurautų ir pan.), moterys, vadinamos tiktai bobomis ir nuolatinis svaigalų vartojimas kaip norma - toks pirmų 10 minučių įspūdis, o toliau klausytis ir nebesinorėjo. Ilgai galvojau, kokiai auditorijai autoriai skyrė šį "kūrinį". Čia radau - "visokio plauko dvejetukininkams". Ką gi, ko gero tik jiems, bet, esu įsitikinusi, net ir jie yra verti kur kas daugiau. Sakyčiau ypač jie. Būtent nenorintiems, nesidomintiems ar tingintiems mokytis vaikams suaugusieji turėtų rasti (jei jau to ėmėsi) tinkamą ir intriguojantį būdą pažinti istoriją, tačiau šis darbas tik rodo autorių požiūrį, jog jie nė nesitiki, kad tokį "šlamštą", kaip Lietuvos istorija, galima būtų "įgrūsti" į vaikų galvas kaip nors kitaip nei pačiu lėkščiausiu ir banaliausiu būdu. Sakysite, būtent taip ir kalbėjo tais laikais? O įrodymų rašytinių turite? Ir ar ne tam duota fantazija ir kūrybiškumas, kad atrastumėte geresnį būdą? Esu be galo nusivylusi, kad tokia puiki proga vaikams papasakoti apie vieną svarbiausių mūsų tautos įvykių buvo šitaip sugadinta. Tai pigu ir banalu. Ir ne juokinga, o graudu... Beje, manau, jog Šventiniam bankuchenui pavyko rasti kur kas tinkamesnį kelią, ir nors ir jame yra keletas ne itin mėgstamų dalykų, vis tik jų ir auditorija yra kiek vyresnė (nors istorijos repą be galo mėgsta repuoti net darželinukai), ir perteikta žaismingai bei šiuolaikiškai. Labai tikiuosi, kad šio "kūrinio" apie Žalgirio mūšį autoriai daugiau tokiom ar panašiomis temom nebeužsiims.

Parašykite atsiliepimą apie "ŽALGIRIO MŪŠIS. Tikroji istorija (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "ŽALGIRIO MŪŠIS. Tikroji istorija (DVD)", kurį pristato Valdas Grušas. Siūlome ne tik išsamų "ŽALGIRIO MŪŠIS. Tikroji istorija (DVD)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Valdas Grušas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "ŽALGIRIO MŪŠIS. Tikroji istorija (DVD)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "ŽALGIRIO MŪŠIS. Tikroji istorija (DVD)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "ŽALGIRIO MŪŠIS. Tikroji istorija (DVD)" perkama kartu