Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žaliasis Akmenėlis ir jo draugai

Kaina: 10,50 €
Kaina su kodu: 9,45 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-14 Dalija

Nuostabi knyga, įdomus siužetas, galimybė mokytis anglų kalba. Norėtųsi daugiau tokių knygų. Išleiskite pasaka diske anglų ir lietuvių kalba. Dėkui.


2024-04-30 10.496 InStock
Į krepšelį 9,45 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Žaliasis Akmenėlis ir jo draugai" aprašymas

Pasaka „Žaliasis Akmenėlis ir jo draugai“ subtiliai skatina skaitytojus nepamiršti tikrųjų vertybių, tokių kaip šeima, draugystė, pagarba ir pagalba kitiems. Tai moderni istorija, nes veikėjai, kaip ir mes, norėdami kuo greičiau susisiekti vieni su kitais, naudojasi išmaniosiomis technologijomis.

Lavinamasis šios knygos „Žaliasis Akmenėlis ir jo draugai“ pobūdis yra ne tik dėl galimybės ją skaityti lietuvių ir anglų kalbomis, bet ir dėl įvairių gamtos reiškinių, objektų ir gyvūnijos pavaizdavimo.Kiti taip pat domėjosi


2022-03-14

Nuostabi knyga, įdomus siužetas, galimybė mokytis anglų kalba. Norėtųsi daugiau tokių knygų. Išleiskite pasaka diske anglų ir lietuvių kalba. Dėkui.

2021-01-02

Parašykite atsiliepimą apie "Žaliasis Akmenėlis ir jo draugai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žaliasis Akmenėlis ir jo draugai", kurį pristato Ilja Bereznickas, Kęstutis Česnaitis. Siūlome ne tik išsamų "Žaliasis Akmenėlis ir jo draugai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ilja Bereznickas, Kęstutis Česnaitis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žaliasis Akmenėlis ir jo draugai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žaliasis Akmenėlis ir jo draugai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žaliasis Akmenėlis ir jo draugai" perkama kartu