NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Zanavykija zanavykų lūpomis

Kaina: 18,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 18.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Zanavykija zanavykų lūpomis" aprašymas

Knygoje „Zanavykija zanavykų lūpomis“ kalbama apie Zanavykuos kraštovaizdį, jos istorijos fragmentus, šio krašto žmonių būdą ir papročius, buities dalykus, kalbėseną ir pirmąsias zanavykų knygas. Didžioji medžiagos dalis atspindi XIX a. Zanavykiją, tik vienur kitur šmėsteli XX a. ypatumai. Čia remiamasi P. Bučio, J. Staugaičio, J. Jablonskio, P. Mašioto, P. Orintaitės, A. Bernoto, J. Pikčilingio ir kt. tekstais.

Giedrė Čepaitienė - lietuvių kalbininkė, pedagogė, hum.m. dr., profesorė. Jai visą laiką rūpėjo gimtoji Zanavykija, todėl su šiuo kraštu sietina ne viena jos ar kartu su bendraautoriais parengta knyga: „Zanavykų šnektos žodynas“, „Atsiminimai apie Jonų Jablonskį“ (su Lione Lapinskiene, 2011), „Kudirkos Naumiestis: praeitis ir dabartis“ (su Romu Treideriu, 2015), jos sudaryta pirmojo lietuvių sociologo Prano Dielininkaičio, kilusio iš Kudirkos Naumiesčio ir apgynusio disertaciją Sorbonoje, knyga „Mokyklos laisvė ir valstybė“ (2000). Profesorė yra parengusi ir lietuvių kalbos vadovėlius VII -VIII (su Elena Palubinskiene) ir XI-XII klasėms (su Kazimieru Župerka), monografiją „Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika“ (2007). Ji apdovanota Jono Jablonskio premija (2010).


  • Autorius: Giedrė Čepaitienė
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098219593

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Zanavykija zanavykų lūpomis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Giedrė Čepaitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Zanavykija zanavykų lūpomis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Zanavykija zanavykų lūpomis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Zanavykija zanavykų lūpomis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Zanavykija zanavykų lūpomis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Giedrė Čepaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Zanavykija zanavykų lūpomis" perkama kartu