NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žvalgo mokinys 14. Dvikova Araluene

Kaina: 10,49 €
Kaina su kodu: 9,44 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 10.49 InStock
Į krepšelį 9,44 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Žvalgo mokinys 14. Dvikova Araluene“ aprašymas

Žvalgo Vilio mokinė Madė – talentinga kovotoja, gebanti puikiai slapstytis, sėlinti, jodinėti ir šaudyti iš lanko. Tačiau savo įgūdžius ir talentus mergina slepia. Ji ne tik būsima žvalgė – ji dar ir Aralueno karalystės princesė.

O jos gimtiesiems namams šiuo metu gresia didžiulis pavojus. Raudonosios Lapės klano nariai siekia užgrobti sostą ir laiko Aralueno pilį apsiaustyje. Madei prireiks viso jos sumanumo, atsargumo ir sėkmės, kad rastų būdą išvyti užpuolikus.

Kuo ši knyga „Žvalgo mokinys 15. Dvikova Araluene“ naudinga:

    - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

    - Personažų pavyzdys įkvepia būti drąsiems, sąžiningiems, išradingiems, moko bendradarbiauti, siekti savų tikslų, parodo, kad savomis pastangomis įmanoma pasiekti labai daug;

    - Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Legendinio žvalgo Vilio mokinė Madė – pirmoji mergina, priimta mokytis žvalgės amato. Ji turi nuolat stengtis, kad įrodytų, jog yra verta šio titulo. Baigusi trečiuosius mokslo metus Madė ruošėsi pailsėti gimtojoje Aralueno pilyje, tačiau niekas nesitikėjo nei išdavikų, nei užpuolikų. Žvalgo mokinei teks rasti būdą apginti gimtuosius namus ir karalystės sostą.

„Dvikova Araluene“ - tai jau keturioliktoji australų rašytojo Johno Flanagano (g. 1944 m.) nuotykių serijos apie žvalgo mokinį knyga. Tęsinyje pasakojama apie kadaise žvalgo mokiniu, o dabar jau legendiniu žvalgu tapusio Vilio auklėtinės Madės nuotykius. Šios knygos mėgstamos skaitytojų visame pasaulyje ir susilaukė nemažai literatūrinių apdovanojimų.


 • Pavadinimas originalo kalba: RANGER‘S APPRENTICE. THE ROYAL RANGER 3: DUEL AT ARALUEN
 • Autorius: John Flanagan
 • Serija: Žvalgo mokinys
 • Leidėjas: Nieko rimto
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 304
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094418334
 • Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Žvalgo mokinys 14. Dvikova Araluene“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Žvalgo mokinys 14. Dvikova Araluene“, kurį pristato John Flanagan. Siūlome ne tik išsamų „Žvalgo mokinys 14. Dvikova Araluene“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido John Flanagan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Žvalgo mokinys 14. Dvikova Araluene“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Žvalgo mokinys 14. Dvikova Araluene“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Žvalgo mokinys 14. Dvikova Araluene“ perkama kartu