Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip gyvena princesė. 2-3 metų vaikams. Storais blizgiais kontūrais

Kaina internetu: 3,39 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0,60 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip gyvena princesė. 2-3 metų vaikams. Storais blizgiais kontūrais" aprašymas

Spalvinti piešinėlius storais blizgiais kontūrais labai smagu ir patogu. Tai lavina ranką ir atidumą. Be to, visada smalsu sužinoti, kaip gyvena ir ką veikia princesė.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 21x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831454

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip gyvena princesė. 2-3 metų vaikams. Storais blizgiais kontūrais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Princesės spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip gyvena princesė. 2-3 metų vaikams. Storais blizgiais kontūrais", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kaip gyvena princesė. 2-3 metų vaikams. Storais blizgiais kontūrais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip gyvena princesė. 2-3 metų vaikams. Storais blizgiais kontūrais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip gyvena princesė. 2-3 metų vaikams. Storais blizgiais kontūrais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip gyvena princesė. 2-3 metų vaikams. Storais blizgiais kontūrais" perkama kartu