Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Kristina Burinskaitė knygos

Rasta: 6

Genocidas ir rezistencija 2023, 2 (54) | Kristina Burinskaitė
-10% su kodu: PATOGU
12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Turime sandėlyje
The KGB in Lithuania in 1954–1991 | Kristina Burinskaitė, Lina Okuličiūtė
-10% su kodu: PATOGU
5,39 €
Kaina su kodu: 4,85 €
Turime sandėlyje
LSSR KGB versus Lithuania | Kristina Burinskaitė
-10% su kodu: PATOGU
19,99 €
Kaina su kodu: 17,99 €
Turime sandėlyje
LSSR KGB ideologija, politika ir veikla 1954–1990 m. | Kristina Burinskaitė
-10% su kodu: PATOGU
12,53 €
Kaina su kodu: 11,28 €
Turime sandėlyje
Slaptieji KGB bendrininkai. Agentų veikla šeštajame-devintajame dešimtmečiais | Kristina Burinskaitė
-10% su kodu: PATOGU
15,95 €
Kaina su kodu: 14,35 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Kristina Burinskaitė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Kristina Burinskaitė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Kristina Burinskaitė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Kristina Burinskaitė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.